اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم

1175 شماره اطلاع نامه : خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم 1392/03/23 خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم اخبار نقل و انتقالات :: اخبار خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم
خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم

خواکین قرارداد خود را امضا کرد ؛ مجذوب پروژه ویولا شدم


خواکین سانچز خرید جدید تیم فیورنتینا که روز چهارشنبه به طور رسمی به ویولا پیوست امروز وارد شهر فلورانس شده و قرارداد خود با بنفش پوشان را امضا کرد. خواکین در اولین مصاحبه خود عنوان کرد از این انتخاب کاملا راضی می باشد.باشگاه فیورنتینا روز گذشته خبر توافق با تیم مالاگا برای خرید خواکین را به طور رسمی اعلام کرد (متن کامل خبر در اینجا) اما انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد از سوی این بازیکن به امروز موکول شد. با وجود اینکه گفته می شد خواکین شب گذشته به ایتالیا سفر کرده اما هواپیمای او امروز ظهر در فرودگاه پرتولا به زمین نشست تا دوران حضور وی در فلورانس آغاز شود. ستاره سابق والنسیا پس از انجام تست های پزشکی، قرارداد خود را با فیورنتینا امضا کرده و با هواداران تیم نیز عکس یادگاری گرفت (عکس خبر).


خواکین همچنین در صحبت هایی کوتاه نظر خود را اینگونه اعلام کرد: "من با تلاش های ادواردو ماچیا به فلورانس رسیدم. او مدت ها با من در مورد پروژه فیورنتینا صحبت کرده و من نیز مجذوب آن شدم. همیشه آرزوی بازی کردن در ایتالیا را داشتم و این می تواند یک تجربه فوق العاده باشد. بورخا والرو و جوزپه روسی را می شناسم، بازیکنان استثنایی هستند. ماریو گومز؟ مهاجمی بزرگ و یکی از بهترین ها می باشد. از حضور در فلورانس واقعا خوشحال بوده و از انتخاب خودم کاملا راضی هستم. منتظر شروع کمپ تمرینی موئنا خواهم بود، فورزا ویولا."


لازم به ذکر است که بر اساس خبر های منتشر شده، باشگاه فیورنتینا با مبلغ 1.8 میلیون یورو موفق به جذب این ستاره 32 ساله از تیم مالاگا شده است. ضمن اینکه قرارداد خواکین 2 ساله با قابلیت تمدید برای سال سوم می باشد و دستمزد 1.5 میلیونی در سال هم برای این وینگر خوش تکنیک در نظر گرفته شده است.