اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر

1176 شماره اطلاع نامه : چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر 1392/03/24 چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر اخبار نقل و انتقالات :: اخبار چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر
چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر

چرخش به سمت یان سومر ؛ آمبروزینی نزدیک تر، ایلیچیچ دورتر


تیم فیورنتینا در ادامه تلاش های خود برای خرید یک دروازه بان مطمئن برای فصل آینده، این بار به سراغ یان سومر سنگربان 24 ساله تیم بازل سوییس رفته است. خبر های جدیدی هم در مورد آخرین وضعیت آمبروزینی و ایلیچیچ دیگر گزینه های باشگاه مطرح شده است.پس از اینکه جدایی ویویانو از فیورنتینا و بازگشت او به پالرمو از سوی ساندرو منکوچی به طور قطعی اعلام شد (متن کامل خبر در اینجا)، باشگاه تلاش خود برای خرید یک دروازه بان جدید را آغاز کرد که در این بین آگاتزی، روفیه و پانتیلیمون از بیشترین شانس برخوردار بودند. اما امروز خبر هایی متفاوت در این باره مطرح شده و برخی از رسانه های کشور ایتالیا از شروع مذاکره ویولا با تیم بازل سوییس برای جذب یان سومر سنگربان 24 ساله این تیم خبر دادند. گفته می شود پراده برای سومر که در دو فصل گذشته به همراه بازل درخشش فوق العاده ای در اروپا داشته و در لیست خرید باشگاه های معتبر اروپایی نیز قرار گرفته است، مبلغ 3 میلیون در نظر گرفته ولی تیم سوییسی حاضر به فروش وی با مبلغی کمتر 6-5 میلیون نمی باشد.


موضوع خرید سومر به نظر چیزی فراتر از یک شایعه می باشد چرا که دانیله پراده به سوال خبرنگاران که از او در مورد سومر پرسیده بودند با لبخند پاسخ داده و ترجیح داد صحبت اضافه ای در این مورد نداشته باشد. پراده امروز در شهر میلان حضور داشت تا در جلسه لیگ ایتالیا شرکت کند. احتمال می رود پراده در این جلسه با مقامات سایر باشگاه ها نیز دیدار کند. اما ماسیمو آمبروزینی هم امروز در مصاحبه خداحافظی خود با هواداران تیم میلان، در مورد پیشنهاد تیم فیورنتینا گفت: "فیورنتینا یک باشگاه بزرگ با مربی بسیار خوبی مثل مونتلا می باشد. آنها پروژه ای جذاب داشته و اگر به من پیشنهاد بدهند، آن را به طور جدی بررسی خواهم کرد."


مائوریزیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو هم در مصاحبه ای جالب و عجیب در مورد آینده یوزیپ ایلیچیچ صحبت کرده و اعلام کرد رابطه خوبی با سران باشگاه فیورنتینا ندارد: "تنها رم، یوونتوس و لورکوزن برای این بازیکن پیشنهاد داده اند و من ترجیح می دهم او در رم یا تورین بازی کند. فیورنتینا هم در گذشته برای او ابراز علاقه کرده بود ولی من رابطه خوبی با سران این باشگاه ندارم." امروز همچنین بار دیگر نام ازکیل چیریلیانو هافبک 21 ساله تیم ریورپلاته در اطراف باشگاه فیورنتینا شنیده می شد تا جایی که وکیل این بازیکن اعلام کرد دو تیم ایتالیایی قصد جذب وی را دارند. در یک خبر جالب دیگر هم نام دیان استانکویچ هافبک کهنه کار تیم اینتر برای پیوستن به فیورنتینا مطرح شد که البته هنوز صحت آن تایید نشده است.