اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ

1179 شماره اطلاع نامه : حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ 1392/03/27 حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ اخبار نقل و انتقالات :: اخبار حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ
حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ

حضور گومز در فلورانس تکذیب شد ؛ سیتی آماده خرید یووتیچ


ماریو گومز برای انجام تست های پزشکی وارد فلورانس شد. این خبری بود که امروز برای چند ساعت در محافل ورزشی مطرح شد ولی باشگاه فیورنتینا خیلی زود آن را تکذیب کرد. با این حال شرایط برای جذب گومز هنوز مساعد به نظر می رسد.در روز های اخیر شایعات در مورد ماریو گومز افزایش پیدا کرده و هر روز اخبار متفاوتی در این باره به گوش می رسد. در یکی از جدید ترین آنها نیز امروز برخی از رسانه های غیر معتبر گزارش دادند که ماریو گومز برای انجام تست های پزشکی وارد شهر فلورانس شده است. با وجود اینکه این خبر اعتبار زیادی نداشت ولی باشگاه فیورنتینا به سرعت نسبت به آن واکنش نشان داده و آن را تکذیب کرد:


"اخبار منتشر شده امروز در مورد حضور ماریو گومز در فلورانس برای انجام تست های پزشکی قطعا بی اساس و نادرست می باشد."


با این حال طبق ادعای منابع معتبر و آگاه فوتبال ایتالیا و آلمان، باشگاه فیورنتینا توافقات لازم برای خرید ماریو گومز را انجام داده و هنوز منتظر فروش استوان یووتیچ می باشد. اتفاقی که به نظر می رسد با پیشنهاد احتمالی منچستر سیتی در حال تبدیل شدن به واقعیت می باشد. گفته می شود سیتی در حال آماده کرده یک پیشنهاد 25 میلیون پوندی (معادل 29.5 میلیون یورو) می باشد و آن را به زودی برای فلورانسی ها ارسال خواهند کرد. با وجود اینکه باشگاه اعلام کرده قصد قبول پیشنهاد زیر 30 میلیون را ندارد ولی شاید رابطه خوب دو باشگاه و همچنین آماده بودن ماریو گومز برای پیوستن به ویولا بتواند باعث قبول این پیشنهاد شود.