اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد

1180 شماره اطلاع نامه : رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد 1392/03/27 رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد
رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد

رسمی: نیمی از مالکیت کوادرادو خریداری شد


باشگاه فیورنتینا امروز خبر خرید نیمی از مالکیت خوان کوادرادو را به طور رسمی اعلام کرد. این بازیکن که فصل گذشته به طور قرضی در فلورانس حضور پیدا کرده بود حالا قراردادی مشترک بین ویولا و اودینزه خواهد داشت.ستاره کلمبیایی فیورنتینا فصل فوق العاده ای را به لحاظ شخصی پشت سر گذاشته و مورد توجه باشگاه های بزرگ اروپایی نیز قرار گرفته بود ولی باشگاه فیورنتینا موفق شد طبق توافق قبلی با اودینزه، نیمی از مالکیت این وینگر 25 ساله را در ازای مبلغی در حدود 5 تا 6 میلیون خریداری کند. بدین ترتیب و با توجه به مصاحبه قبلی این بازیکن (متن کامل مصاحبه کوادرادو در اینجا)، آینده وی حداقل برای یک فصل دیگر نیز در فلورانس رقم خواهد خورد. کوادرادو فصل گذشته در 36 بازی 5 بار گلزنی کرده و 7 پاس گل داد.


تکلیف قرارداد کوادرادو در حالی مشخص شد که ویولا هنوز به توافق لازم برای سایر بازیکنان قرضی و قرارداد مشترک خود دست پیدا نکرده و آینده ای مبهم در انتظار آنهاست. ستارگانی چون خوان وارگاس، متیا کاسانی، آندره آ لاتزاری و روبن اولیورا از جمله کسانی هستند که به طور قرضی در خارج از فلورانس توپ زدند و بازیکنانی مانند چرچی و تومویچ هم قراردادی مشترک دارند که هنوز تصمیم نهایی در مورد آنها گرفته نشده است. این در حالی است که فرصت مشخص شدن وضعیت بازیکنان دارای قرارداد مشترک رو به پایان بوده و طبق اعلام مسئولین، تیم ها فقط تا روز 21 ژوئن (4 روز دیگر) زمان دارند که از رسیدن به مرحله "پیشنهاد کور" جلوگیری کنند.