اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی

1184 شماره اطلاع نامه : سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی 1392/03/30 سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی
سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی

سرنوشتی نامعلوم در انتظار تومویچ و چرچی


تنها یک روز از فرصت مشخص شدن وضعیت مالکیت بازیکنان با قرارداد مشترک در تیم های ایتالیایی باقی مانده ولی مسئولان باشگاه هنوز نتوانسته اند در مورد این بازیکنان با طرف دیگر قرارداد به توافق برسند.تیم فیورنتینا در مالکیت 12 بازیکن با سایر تیم ها اشتراک دارد ولی هنوز تصمیم نهایی در مورد هیچ کدام یک از آنها گرفته نشده است. بنا بر اعلام مسئولین لیگ ایتالیا، تیم ها فقط تا آخرین ساعت های روز پنج شنبه فرصت دارند تا وضعیت بازیکنان خود را مشخص کنند و در صورتی که این اتفاق رخ ندهد، همه چیز روز جمعه و در مرحله "پیشنهاد کور" معلوم خواهد شد. بازیکنان شاخصی چون نناد تومویچ و السیو چرچی به همراه 10 بازیکن جوان دیگر در لیست باشگاه قرار دارند (لیست کامل و شرایط بازیکنان در اینجا).


با وجود اینکه به نظر می رسید مشکلی برای خرید کامل مالکیت نناد تومویچ ایجاد نشود، اما تا این لحظه که باشگاه نتوانسته با سران جنوا در این مورد به توافق برسد. السیو چرچی هم دیگر بازیکنی است که شرایط به گونه ای پیچیده برایش رقم خورده و هنوز تیم آینده او مشخص نیست. گفته می شود باشگاه فیورنتینا برای واگذاری نیم دیگر مالکیت چرچی به تیم تورینو خواستار 5 میلیون شده و این تیم حاضر به پرداخت این مبلغ نمی باشد. با این حال تیم هایی چون ناپولی و میلان منتظر مشخص شدن وضعیت این بازیکن هستند تا به سرعت برای خرید او وارد عمل شوند.


به هر شکل تمامی تیم های ایتالیایی تنها همین 1 روز را فرصت دارند تا به توافق لازم دست پیدا کنند و در غیر این صورت به مرحله پیشنهاد کور خواهند رسید که رخ دادن هر اتفاقی در آن امکان پذیر می باشد. باشگاه فیورنتینا پیش از این هم بازیکنانی چون گائتانو دی آگوستینو را در وضعیتی مشابه از دست داده بود.