اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا

1187 شماره اطلاع نامه : رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا 1392/03/31 رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا
رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا

رسمی: مالکیت کامل تومویچ برای ویولا


در آخرین مرحله از تلاش تیم های ایتالیایی برای مشخص کردن وضعیت مالکیت بازیکنان مشترک خود، امروز سرنوشت 17 بازیکن باقی مانده نیز معلوم شد که در میان آنها نیز نناد تومویچ به تیم فیورنتینا رسید.بر اساس تصمیم مسئولین لیگ ایتالیا، تیم ها فقط تا ساعت 19 دیروز برای نهایی کردن وضعیت بازیکنان خود فرصت داشتند و اگر توافقی شکل نمی گرفت کار به امروز و مرحله پیشنهاد کور کشیده می شد (خبر تکمیلی در اینجا). در این مرحله هر تیم بدون اطلاع طرف دیگر مبلغ مورد نظر خود برای خرید نیم دیگر مالکیت بازیکن را مشخص می کند و در نهایت تیمی که بالاترین مبلغ را ارائه کرده باشد می تواند بازیکن را در اختیار بگیرد و طرف مقابل مبلغ منظور شده را دریافت خواهد کرد.


تیم فیورنتینا نیز در مالکیت 12 بازیکن با تیم های دیگر اشتراک داشت و روز گذشته وضعیت چرچی، باکیچ، رومیزی و پاناتی را معلوم کرده بود (خبر تکمیلی در اینجا). اما توافق برای تومویچ خیلی دیر حاصل شده و فرصت در نظر گرفته شده به پایان رسیده بود. از همین رو قرار بر این شد که طبق توافق قبلی با تیم جنوا، باشگاه فیورنتینا امروز مبلغ 1 میلیون و 650 هزار یورویی را در برگه خود نوشته و این بازیکن را از جنوا خریداری کند.


اما نکته جالب این بود که باشگاه برای سایر بازیکنان خود که در تیم های دیگر توپ می زدند اقدامی نکرده و طبق قوانین مالکیت آنها به طور کامل به باشگاه دیگر طرف قرارداد واگذار شد. بدین ترتیب این بازیکنان همگی در تیم های خود ماندنی شدند که به اختصار به اسامی آنها و تیمشان اشاره خواهیم کرد: جفرسون آندراده (لاتینا)، آلبرتو باکارین (بورگو بوجانو)، السیو فاتیکیونی (گاوورانو)، جولیو گریفونی (گاوورانو)، نیکولاس مانفردینی (مودنا)، مارکوس میراندا (پرو ورچلی) و مکس تادی (ونزیا).