اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

کوتاه از نقل و انتقالات

1193 شماره اطلاع نامه : کوتاه از نقل و انتقالات 1392/04/05 کوتاه از نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات :: اخبار کوتاه از نقل و انتقالات
کوتاه از نقل و انتقالات

کوتاه از نقل و انتقالات


1-  رسانه های کشور صربستان امروز اعلام کردند که دیان استانکویچ ستاره 35 ساله تیم اینتر، آماده است تا پس از جدایی از این تیم راهی فلورانس شود. استانکویچ پس از آمبروزینی دومین هافبک کهنه کاری است که برای خط میانی ویولا در نظر گرفته شده است. گفته می شود آمبرو پس از بازگشت از تعطیلات قرارداد خود را امضا خواهد کرد.


سایر اخبار در ادامه مطلب ...2- مدیر برنامه های رومولو سوزا هافبک برزیلی تیم فیورنتینا اعلام کرد موکلش از کشور های ایتالیا، فرانسه و برزیل پیشنهاد دارد و به احتمال فراوان تا هفته آینده وضعیت این بازیکن مشخص خواهد شد. از تیم کیه وو به عنوان اصلی ترین مشتری رومولو یاد می شود.


3- با وجود اینکه گفته می شد امروز دیداری بین سران دو تیم فیورنتینا و پالرمو برگزار خواهد شد ولی این ملاقات شکل نگرفته است. با این حال علاقه مندی فلورانسی ها به خرید سه تن از ستارگان تیم سقوط کرده پالرمو کاملا مشخص می باشد. یوزیپ ایلیچیچ، استفانو سورنتینو و آبل هرناندز بازیکنان مورد علاقه ویولا می باشند.


4- لوکا تونی ستاره کهنه کار فیورنتینا که قراردادش به اتمام رسیده در آستانه پیوستن به تیم تازه صعود کرده ورونا قرار دارد. مکسول آکوستی ستاره جوان ویولا نیز دیگر بازیکنی است که مورد نظر ورونا قرار گرفته و می تواند در کنار تونی در خط حمله این تیم قرار بگیرد. البته هریس سفرویچ نیز در صورت تمدید قرارداد می تواند به طور قرضی به این تیم ملحق شود.


5- لیورنو دیگر تیم تازه صعود کرده به سری آ نیز چند بازیکن ویولا را برای خرید در نظر گرفته است. به غیر از جولیو میلیاچو که با پایان یافتن دوران قرضی حضورش در فلورانس به پالرمو بازگشته و احتمالا راهی لیورنو خواهد شد، کریستین پیکینی و آمیدو سلیفو دو ستاره جوان فیورنتینا نیز در نزدیکی این تیم قرار دارند. پیکینی فصل گذشته در اسپزیا و سلیفو در کاتانیا به طور قرضی بازی کردند.


6- پیترو یملو مهاجم سابق تیم جوانان فیورنتینا که فصل گذشته را به طور قرضی در پرو ورچلی بازی کرده بود، از سوی این باشگاه به طور کامل خریداری شد. یملو سابقه آقای گلی در رده جوانان را در کارنامه خود دارد. میکله کامپورزه مدافع جوان ویولا نیز که فصل کابوس واری را با مصدومیت سپری کرد، مورد توجه تیم های بی شماری قرار گرفته که در صدر آن، باری، چزنا و کیه وو می باشند.