اخبار :: اخبار باشگاه

حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو

1197 شماره اطلاع نامه : حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو 1392/04/07 حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو اخبار باشگاه :: اخبار حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو
حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو

حضور در جام جهانی هدف اصلی پپیتو


جوزپه روسی مهاجم تیم فیورنتینا که در حال حاضر برای سپری کردن تعطیلات در نیویورک حضور دارد ابراز امیدواری کرد با درخشش در ترکیب ویولا بار دیگر به تیم ملی ایتالیا بازگردد.روز گذشته در شهر نیویورک دیدار فوتبال خیریه ای بین ستارگان لیگ حرفه ای بسکتبال امریکا NBA و فوتبالیست های آن منطقه تدارک داده شده بود که در میان آنها جوزپه روسی ستاره 26 ساله فیورنتینا و ماسیمو آمبروزینی هافبک کهنه کار سابق تیم میلان که در آستانه پیوستن به ویولا قرار دارد نیز حضور داشتند. روسی پس از انجام این دیدار مصاحبه ای را با گاتزتا انجام داده که به آ اشاره خواهیم کرد:


"من واقعا می خواهم فصل جدید را هرچه سریع تر آغاز کنم، چند هفته است که در حال تمرین کردن هستم و آماده شروع تمرینات پیش فصل می باشم. بازی امروز؟ من برای 1 ساعت بازی کرده و خسته شدم چون شرایط زمین مساعد نبود ولی با این حال بازی کردن در کنار قهرمانان NBA بسیار لذت بخش بود. حالا دو هفته دیگر فرصت برای استراحت دارم و سپس باید کار خودم را آغاز کنم. هدف اصلی من بازگشت به ترکیب تیم ملی ایتالیا و حضور در جام جهانی برزیل می باشد ولی ابتدا باید عملکردی مناسب در فیورنتینا داشته باشم. آمبروزینی؟ او یک قهرمان واقعی است و حضور او در کنار ما اتفاق مهمی خواهد بود."