اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر

1202 شماره اطلاع نامه : ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر 1392/04/08 ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر اخبار نقل و انتقالات :: اخبار ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر
ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر

ژولیو سزار در صدر لیست خرید فیورنتینا ؛ ادامه تلاش ها برای آگاتزی و سومر


بر اساس گزارش های رسیده از کشور ایتالیا، باشگاه فیورنتینا برای خرید ژولیو سزار سنگربان تیم ملی برزیل وارد عرصه رقابت با تیم های رم و آرسنال شده است. این در حالی است که مایکل آگاتزی و یان سومر نیز همچنان در لیست خرید قرار دارند.پس از قطعی شدن جدایی امیلیانو ویویانو و خرید گوستاوو مونوا به عنوان دروازه بان دوم، باشگاه به دنبال خرید شماره 1 مطمئن برای فصل آینده می باشد. اصلی ترین گزینه باشگاه در این راه آگاتزی سنگربان موفق کالیاری بوده ولی دو تیم بر سر مبلغ انتقال به توافق نرسیدند. تیم کالیاری 5 میلیون درخواست کرده ولی ویولا تنها 3 میلیون پیشنهاد داده است. بدین ترتیب پراده و ماچیا سایر گزینه ها را مد نظر قرار داده اند. روز گذشته نیز اسکای اسپورت مدعی شد فلورانسی ها پس از درخشش سزار در رقابت های جام کنفدراسیون ها، نسبت به بازگرداندن این سنگربان 33 ساله به فوتبال ایتالیا ابراز علاقه کرده اند.


سزار فصل گذشته با ورود سمیر هندانویچ به اینتر راهی انگلیس و تیم QPR شد و با وجود سقوط این تیم به دسته پایین تر فصل فوق العاده ای را به عنوان یک دروازه بان پشت سر گذاشت. به همین دلیل تیم های زیادی از جمله رم و آرسنال برای فصل آینده او را زیر نظر گرفته اند. گفته می شود سزار قیمتی در حدود 4 میلیون یورو داشته و آماده بازگشت به فوتبال ایتالیا می باشد. البته تیم رم نگاه ویژه ای نیز به دیگو آلوز دروازه بان تیم والنسیا دارد و این می تواند باعث راحت تر شدن کار ویولا برای رسیدن به سزار باشد.


دیگر گزینه باشگاه یان سومر سوییسی می باشد. این دروازه بان 24 ساله که درخششی عالی در فصل گذشته لیگ سوییس و لیگ اروپا داشته مشتری های زیادی دارد و قیمتی در حدود 8 میلیون برای وی در نظر گرفته شده است. سومر در یک مصاحبه جدایی از بازل را امکان پذیر دانسته و مدیر برنامه های او نیز مذاکره با فیورنتینا را تایید کرده است. البته مبلغ درخواستی بازل زیادتر از حد توان ویولا می باشد ولی با توجه به شرایط سنی این دروازه بان خوش آتیه، ارزش سرمایه گذاری را دارد. سایر گزینه ها استفانه روفیه (سنت اتین)، کاستل پانتیلیمون (منچستر سیتی) و روبرتو (رئال زاراگوزا) می باشند.