اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز

1203 شماره اطلاع نامه : گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز 1392/04/09 گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز اخبار نقل و انتقالات :: اخبار گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز
گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز

گومی در نزدیکی ویولا ؛ آخرین اخبار در مورد ماریو گومز


بافتیمبی گومی مهاجم 27 ساله لیون فرانسه که به تازگی به لیست خرید تیم فیورنتینا اضافه شده آمادگی خود برای ترک این تیم را اعلام کرده است. ماریو گومز نیز هر روز به در های خروجی بایرن نزدیک تر می شود.روزنامه فرانسوی Le Progres ضمن انتشار صحبت های گومی، تیم فیورنتینا را به عنوان مقصد احتمالی بعدی این بازیکن معرفی کرد. گومی که سابقه بازی در تیم سنت اتین را نیز در کارنامه خود دارد، ملیتی سنگالی داشته ولی برای تیم ملی فرانسه بازی می کند. مهاجم سرعتی تیم لیون که در حال حاضر در تعطیلات به سر میبرد، جدایی خود از این باشگاه را تایید کرده است:


"من به زودی به لیون باز می گردم تا در مورد آینده ام تصمیم گیری شود. لیون من را نمی خواهد ولی من دنبال تیمی جدید خواهم بود، درست مانند کاری که در زمان ترک سنت اتین انجام دادم."


لازم به ذکر است که گومی برای 4 سال در لیون بازی کرده و قمیتی در حدود 10 میلیون یورو دارد. او فصل گذشته در 37 بازی، 16 گل به ثمر رسانده و مورد توجه تیم های شاختار دونتسک اوکراین، سوانسی سیتی و کاردیف سیتی انگلیس نیز قرار گرفته است.


آخرین اخبار در مورد ماریو گومز نیز بدین ترتیب است که این بازیکن در دیدار تمرینی روز گذشته بایرن مقابل یک تیم محلی به میدان نرفته و تمرینات گروهی تیم را نیز به دلیل مصدومیت پس از تنها 10 دقیقه ترک کرد. البته گفته می شود این مصدومیت بیشتر به بهانه شرکت نکردن در تمرینات بوده تا وضعیت تیم آینده اش هر چه سریع تر مشخص شود. امروز نیز تیم دورتموند پیشنهاد معاوضه گومز با لواندوفسکی را به بایرن ارائه کرده و رم نیز خواستار خرید این بازیکن شده است. پیشنهاد هایی که شاید باعث سریع تر شدن روند مذاکرات سران باشگاه فیورنتینا برای جذب گومز شود.