اخبار :: اخبار باشگاه

مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا

1212 شماره اطلاع نامه : مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا 1392/04/13 مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا
مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا

مراسم رونمایی از پیراهن های جدید فیورنتینا


مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم فیورنتینا برای فصل آینده رقابت ها امروز در محل مجموعه ورزشی باشگاه و در اتاق کنفرانس خبری برگزار شد. در این مراسم سران باشگاه به همراه مسئولین شرکت جوما حضور داشتند.بر اساس اعلام قبلی باشگاه، امروز پنجشنبه 4 ژولای از پیراهن های جدید تیم برای فصل آینده رونمایی شد تا هواداران با طرح و رنگ جدید لباس تیم محبوبشان آشنا شوند. البته در ظاهر کلی لباس ها تغییر خاصی شکل نگرفته ولی لباس سوم تیم برخلاف سال گذشته که قرمز و سفید بود، تقریبا به رنگ خاکستری در آمده است. در این مراسم از ماروین کومپر، اولکساندر یاکوونکو و ساوریو ماردیگالی بازیکن تیم جوانان برای رونمایی از لباس های جدید استفاده شد. ساندرو منکوچی، دانیله پراده، جانلوکا بایزی و ادواردو ده چیا از ویولا و میرکو هانیبال به همراه الکساندر هانیال نیز به عنوان نمایندگان جوما حامی مالی فیورنتینا حضور داشتند.


پیراهن دروازه بان های فیورنتینا نیز در سه رنگ مشکلی، سبز (فسفری) و آبی (فیروزه ای) طراحی شده است. از جمله تغییرات اعمال شده بر روی لباس ها می توان به حذف لوگوی خیریه "Save The Children" و بازگشت لوگوی باشگاه به سمت چپ لباس اشاره کرد. ضمن اینکه یقه لباس ها نیز تغییر پیدا کرده و حالت گردی سابق را ندارد. روی جوراب های جدید نیز از طرح گل زنبق معروف فیورنتینا استفاده شده است.