اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست

1214 شماره اطلاع نامه : رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست 1392/04/13 رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست
رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست

رسمی: ماسیمو آمبروزینی با ویولا 1 ساله بست


ماسیمو آمبروزینی کاپیتان سابق تیم میلان سرانجام به طور رسمی به عضویت تیم فیورنتینا در آمده و قرارداد 1 ساله خود را با بنفش های فلورانس امضا کرد.باشگاه فیورنتینا در آخرین ساعات روز پنجشنبه از طریق وب سایت خود این خبر را اعلام کرد:


"باشگاه ای سی اف فیورنتینا خبر خرید ماسیمو آمبروزینی هافبک سابق تیم ملی ایتالیا با یک قرارداد 1 ساله را به طور رسمی اعلام می کند. آمبروزینی در کارنامه ورزشی و پر افتخار خود به یک قهرمانی جام باشگاه های جهان، 2 قهرمانی جام باشگاه های اروپا، 2 قهرمانی سوپر کاپ اروپا، 4 قهرمانی در سری آ، یک جام حذفی و 2 قهرمانی در سوپر کاپ ایتالیا دست پیدا کرده است."


بدین ترتیب آمبروزینی پس از یاکوونکو، مونوا، خواکین و مارکوس آلونسو به عوان چنجمین خرید تابستانی فیورنتینا معرفی شد. لازم به ذکر است که آمبرو 36 ساله که بیش از 17 سال در میلان حضور داشت، در 1 سال قرارداد خود دستمزدی در حدود 700 هزار یورو دریافت خواهد کرد. البته با توجه به عملکرد این بازیکن در طول فصل، امکان افزایش دستمزد نیز وجود دارد.