اخبار :: اخبار باشگاه

پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا

1215 شماره اطلاع نامه : پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا 1392/04/14 پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا اخبار باشگاه :: اخبار پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا
پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا

پراده بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا


دانیله پراده که به عنوان بهترین مدیر ورزشی سال فوتبال ایتالیا شناخته شده ضمن دریافت جایزه خود در مورد وضعیت بازار نقل و انتقالات باشگاه فیورنتینا نیز صحبت هایی را انجام داده است.شب گذشته پراده با حضور در محل کاستیلیونچلو، به عنوان بهترین مدیر ورزشی سال ایتالیا جایزه در نظر گرفته شده از سوی Tutto Mercato Web را دریافت کرد. پراده که در مراسم رونمایی از لباس های جدید تیم هم صحبت هایی را انجام داده بود (متن خبر اینجا)، در این مراسم هم به بیان برخی دیگر از تلاش های باشگاه در تابستان پرداخت:


"آگاتزی دروازه بان بسیار خوبی است و مذاکرات برای مدت طولانی ادامه داشته است ولی نباید فراموش کنیم که ما دروازه بان خوبی چون نتو را در ترکیب خود داریم. نتو کسی است که ما می توانیم روی او سرمایه گذاری کنیم. به همین دلیل خرید دروازه بان برای ما در اولیت قرار ندارد. کسب جایزه؟ من این جایزه را همراه تمامی هواداران بدست آوردم. چنین میزان مشارکت در میان هواداران از سال 1992 بی سابقه بوده و من به تنهایی قادر به کسب این جایزه نبودم. مدتی را در لندن زندگی کردم و تجربه زیادی بدست آوردم و حالا در اینجا مشغول به کار می باشم."


"بازار نقل و انتقالات؟ ما به دنبال خرید پاتزینی بودیم. با ماروتا (مدیر ورزشی یوونتوس) هم رابطه خوبی ندارم و طبق دستور باشگاه با آنها صحبت نمی کنم. با یووتیچ و رمضانی نیز مشکلی نداشته و در تعامل خوبی به سر می بریم. آمبروزینی هم بازیکن بسیار بزرگ و قابل احترامی است که به طور رسمی به فیورنتینا پیوست. گومز؟ ما نماینده ای به مونیخ نفرستاده بودیم. البته او گزینه اصلی خرید ما می باشد ولی برای خرید نیازی به فروش یووتیچ نداریم هرچند که از لحاظ مالی نیز خود را تحت فشار قرار نخواهیم داد."