اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی

1217 شماره اطلاع نامه : رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی 1392/04/14 رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی
رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی

رسمی: وداع فلورانس با لوکا گل، ورونا مقصد بعدی تونی


لوکا تونی ستاره گلزن تیم فیورنتینا پس از یک سال حضور در فلورانس امروز با امضای قراردادی 1 ساله راهی تیم تازه صعود کرده ورونا شد.این مهاجم باتجربه که جزیی از تاریخ باشگاه فیورنتینا به شمار می آید، در دومین دوره حضور خود در ویولا عملکردی فرا تر از حد انتظار داشته و 8 بار برای بنفش پوشان در طول فصل گذشته گلزنی کرد. این در حالی بود که هیچ کس انتظار نداشت که این مهاجم 36 ساله پس از سپری کردن دورانی ماموفق در تیم های عربی بتواند حتی به روز های اوج خود نیز نزدیک شود. به هر شکل تونی که پیشنهاد مربیگری در تیم جوانان فیورنتینا را برای ادامه فوتبال بازی کردن رد کرده بود، سرانجام امروز با امضای قراردادی 1 ساله به ورونا پیوست.


گفته می شود مبلغ دستمزد این بازیکن 400 هزار یورو در سال می باشد که با توجه به عملکردش در طول فصل امکان افزایش نیز دارد. تونی که سابقه قهرمانی در جام جهانی و کسب توپ طلای اروپا را نیز در کارنامه خود دارد، در تیم های مودنا، ویچنزا، برشا، پالرمو، بایرن مونیخ، رم، جنوا، یوونتوس و النصر نیز سابقه بازی داشته است. این احتمال وجود دارد که ماشین گلزنی محبوب فلورانسی ها پس از پایان دوران بازیگری خود بار دیگر برای پذیرفتن یک نقش مدیریتی یا مربیگری به ویولا بازگردد.