اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا

1220 شماره اطلاع نامه : تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا 1392/04/16 تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا اخبار نقل و انتقالات :: اخبار تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا
تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا

تخفیف بایرن و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا


کاهش قمیت و 48 ساعت فرصت برای فیورنتینا آخرین جوابی است که سران باشگاه بایرن به بنفش پوشان داده اند تا هرچه زود تر تکلیف ماریو گومز ستاره 27 ساله آلمانی مشخص شود.ورود نا به هنگام تیم ناپولی به عرصه رقابت برای خرید ماریو گومز و تاکید این بازیکن برای پیوستن به فیورنتینا باعث شده تا سران باشگاه بایرن از مبلغ درخواستی خود برای فروش گومز به ویولا بکاهند. اولین درخواست بایرن 25 میلیون (5+20) بود که پس از اصرار فلورانسی ها به تخفیف، تبدیل به 20 میلیون (2+18) شد و حالا گفته می شود بایرن فقط به خاطر درخواست ماریو گومز حاضر به کاهش مجدد آن نیز شده و 18 میلیون (2+16) را در نظر گرفته است.


اما مطالبی نیز در مورد تلاش کارل هاینس رومنیگه برای متقاعد کردن گومز برای پیوستن به ناپولی مطرح شده است. ناپولی که پیشنهادی بین 20 تا 25 میلیون آماده ارائه در دست دارد منتظر جواب نهایی گومز می باشد ولی گومز بار ها اعلام کرده که "فقط فیورنتینا را می خواهم." بدین ترتیب "سوپر ماریو" منتظر آخرین جواب فلورانسی ها به مبلغ درخواستی بایرنی ها می باشد، مبلغی که گفته می شود چیزی در حدود 6 میلیون اختلاف نظر در آن وجود دارد. با این حال به نظر می رسد در صورت فروش آدم لیاییچ، ویولا مشکلی برای پرداخت مبلغ درخواستی بایرنی ها نداشته باشد.


از سوی دیگر ناپولی همچنان به فشار خود برای جذب یووتیچ نیز ادامه می دهد. پس از اینکه حضور ادینسون کاوانی در PSG تقریبا قطعی شده است این باشگاه با سرمایه زیادی که از این انتقال بدست خواهد آورد به دنبال جذب ستاره های فوتبال می باشد. یووتیچ بازیکن فیورنتینا و ماریو گومز هدف اول ویولا نیز به دو گزینه اصلی آنها تبدیل شده اند. به هر شکل انتظار می رود همه چیز تا 48 ساعت آینده مشخص شود.