اخبار :: اخبار باشگاه

اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی

1222 شماره اطلاع نامه : اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی 1392/04/17 اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی اخبار باشگاه :: اخبار اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی
اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی

اعلام اسامی دعوت شدگان برای حضور در مونتکاتینی


اسامی 28 بازیکن دعوت شده برای حضور در کمپ تمرینی مونتکاتینی از سوی کادر فنی فیورنتینا اعلام شد. این کمپ از فردا آغاز شده و بازیکنان پس از کسب آمادگی لازم راهی ترنتیو و کمپ موئنا خواهند شد.کمپ تمرینی مونتکاتینی به نوعی پیش در آمدی برای دوره تمرینی اصلی پیش فصل باشگاه در موئنا می باشد و بازیکنان برای چند روز در آنجا اقامت کرده و سپس راهی ترنتینو خواهند شد (خبر مربوط به کمپ مونتکاتینی اینجا). در میان اسامی دعوت شده از سوی مونتلا اثری از بازیکنان ملی پوش ویولا در کشور های مختلف نیست و آنها به دلیل حضور در دیدار های ملی فرصت بیشتری برای استراحت و تعطیلات دارند. این افراد شامل آکوییلانی، کوادرادو، ساویچ، تومویچ، وارگاس، یووتیچ، سفرویچ، ماتی فرناندز، الحمداوی و پیزارو می باشند که هفته آینده به ایتالیا بازخواهند گشت.


لورنزو ده سیلوستری، فلیپه دالبلو و بسیاری از جوانان از جمله سلیفو، باباکار، پیکینی، روتزیو، سکولین، آگیی، چنچیارلی و کارارو هم که فصل گذشته به طور قرضی در تیم های دیگر بازی کرده و در نزدیکی پیوستن به تیم های دیگر می باشند هم برای مشخص شدن وضعیت نهایی به همراه سایر نفرات سفر نخواهند کرد. البته در صورتی که تا زمان شروع موئنا راهی تیمی دیگر نشوند، می توانند با نظر کادر فنی به ترنتینو سفر کرده و با سایر بازیکنان همراه شوند.


اسامی 28 نفر دعوت شده از سوی کادر فنی:


دروازه بان ها: لوپاتلی، نتو، مونوا، لتزرینی


مدافعین: آلونسو، کامپورزه، کاسانی، کومپر، حجازی، مادریگالی، پاسکوال، گونزالو، رونکالیا


هافبک ها: والرو، آمبروزینی، باکیچ، کاپتزی، اولیورا، رومولو، وچینو، ولسکی


مهاجمین: خواکین، برناردسکی، لیاییچ، روسی، متوس رایدر، یاکوونکو، زوهوره