اخبار :: اخبار باشگاه

اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است

1226 شماره اطلاع نامه : اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است 1392/04/18 اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است اخبار باشگاه :: اخبار اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است
اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است

اولین جلسات تمرینی در مونتکاتینی ؛ مونتلا: اسکودتو رویای هواداران است


اولین جلسات تمرینی بازیکنان تیم فیورنتینا برای فصل جدید رقابت ها امروز در مجموعه ورزشی دانیله ماریوتی واقع در کمپ تمرینی مونتکاتینی و در مقابل چشم 2000 نفر هوادار ویولا برگزار شد.اعضای کادر فنی و بازیکنان ویولا روز گذشته پس از سپری کردن تعدادی تست پزشکی در شهر فلورانس راهی مونتکاتینی شده و امروز دو جلسه تمرینی را برگزار کردند. نوبت صبح تمرین پشت در های بسته بود ولی در نوبت بعد از ظهر چیزی در حدود 2000 نفر از تمرینات دیدن کردند. از نکات قابل توجه نیز بنر هایی با موضوعات تشکر از دلاواله و اعتراض به بپه ماروتا مدیر ورزشی یوونتوس بود.


در شرایطی که قرار بود بازیکنان ساعت 17:30 به وقت محلی در زمین حاضر شوند اما اولین نفرات آگیی و کامپورزه بودند که با 5 دقیقه تاخیر به میدان آمده و سایر نفرات به همراه وینچنزو مونتلا حدودا 15 دقیقه بعد وارد شدند که همزمان تشویق های تماشاگران حاضر در ورزشگاه نیز شروع شد. پس از مدت کوتاهی گرم کردن، بازیکنان یک دیدار 11 در مقابل 11 را در نیمی از زمین برگزار کردند که با گل های باکیچ و وچینو با نتیجه 2-0 به سود تیمی که ترکیب مونوا، رونکالیا، حجازی، کومپر، آلونسو، وچینو، آمبروزینی، باکیچ، خواکین، روسی و یاکوونکو را در اختیار داشت به پایان رسید. در این جلسه تمرینی پاسکوال، ماریو گومز، لیاییچ، روسی، مونتلا و دلاواله بیش از سایرین تشویق شدند.


وینچنزو مونتلا نیز پس از این جلسه تمرینی صحبت هایی را انجام داده است:


"ما باید به نظم و هماهنگی دست پیدا کنیم. شرایط و امکانات اینجا نیز بسیار مناسب است و شور و اشتیاق زیادی هم وجود دارد. ماریو گومز؟ من هنوز او را ندیده ام (با خنده) و زمانی که به اینجا رسید صحبت خواهیم کرد. تقریبا 99% مطمئن بودم که به فیورنتینا ملحق خواهد شد. او بازیکنی قدرتمند و سرشناس است. اسکودتو؟ جواب های زیادی می توان به این سوال داد اما من فقط می گویم که این یک رویا برای هواداران است. ما برای تکرار فصلی همانند سال گذشته نیز کار بسیار سختی پیش رو داریم. سایر خرید ها؟ تیم ها همیشه می توانند تقویت بشوند و هنوز فرصت زیادی باقی مانده است. لیاییچ؟ کمی چاق تر شده بود (باخنده)."