اخبار :: اخبار باشگاه

ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند

1229 شماره اطلاع نامه : ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند 1392/04/20 ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند اخبار باشگاه :: اخبار ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند
ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند

ویولا فوتبالی بسیار زیبا را ارائه می کند


خواکین سانچز ستاره جدید تیم فیورنتینا امروز در مراسم معارفه خود اعلام کرد که پروژه ویولا و فوتبال زیبای تیم مونتلا دلایل اصلی انتخاب فلورانس برای ادامه فعالیتش بوده است.امروز خواکین به همراه وینچنزو گوئرینی مدیر باشگاه فیورنتینا در سالن کنفرانس مطبوعاتی کمپ مونتکاتینی حاضر شده و اولین مصاحبه مطبوعاتی خود را به یک بازیکن ویولا انجام داد:


"تصوری که از فیورنتینا در این روز ها وجود دارد این است که فوتبال زیبایی را ارائه می کنند و این یک فاکتور بسیار مهم در فوتبال امروز است. ماچیا من را با پروژه ویولا متقاعد کرد. اینکه اینجا مانند یک خانواده هستیم و فوتبالی مبتنی بر بازی با توپ را ارائه می کنند. سال گذشته نیز ویولا عملکردی فوق العاده داشت. گومز؟ در طول دوران بازی با ستارگان زیادی همبازی بودم و این واضح است که گومز برای سال ها به عنوان یک ستاره بزرگ درخشیده است. پست بازی؟ من معمولا در سمت راست زمین بازی می کنم ولی در مالاگا به عنوان مهاجم دوم و حتی در سمت چپ زمین هم به میدان رفتم. به هر شکل تصمیم گیری در این مورد به عهده مربی می باشد."


"روسی؟ او را می شناسم، ی بازیکن بسیار مهم است. بازی کردن در کنار چنین بازیکنانی کار را راحت تر می سازد. والرو و گونزالو هم بازیکنان بزرگی هستند اما دلیل انتخاب فیورنتینا این بود که فکر کردم زمان مناسبی برای ترک اسپانیا و کسب تجربه ای جدید می باشد که فیورنتینا در نهایت من را متقاعد کرد. فوتبال ویولا توجه همگان را جلب می کند و ما از همان روز اول تمرین فوتبال بازی کردیم که برای من بسیار جالب بود. من 32 سال سن دارم و برایم خیلی اهمیت دارد که بتوانم اینجا به تیم کمک کرده و با هم لذت ببریم. هدف باشگاه؟ خیلی زود است که هدفی مشخص کنیم. من در تیم هایی که بودم اکثرا برای سه رتبه بالای جدول می جنگیدند و این بسیار سخت است چون تیم های قدرتمندی در ایتالیا حضور دارند. داشتن چنین مهاجمان بزرگی به شما اجازه می دهد که کار راحت تری برای رسیدن به هدف خود داشته باشید."