اخبار :: اخبار باشگاه

میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم

1231 شماره اطلاع نامه : میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم 1392/04/21 میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم اخبار باشگاه :: اخبار میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم
میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم

میلان برای گذشته است، من به فیورنتینا فکر می کنم


ماسیمو آمبروزینی ستاره جدید تیم فیورنتینا امروز با شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی به هواداران ویولا معرفی شده و به تمجید از بنفش پوشان فلورانس پرداخت.کاپیتان سابق میلان امروز در سالن کنفرانس مطبوعاتی کمپ تمرینی مونتکاتینی، در اولین صحبت هایش علاقه خود را به ویولا نشان داده و اعلام کرد که از حضور در فیورنتینا هیجان زده است:


"من از حضور در فیورنتینا خوشحال هستم و از همه مردم شهر فلورانس ممنونم که از من استقبال کرده اند. من برای تشکر از آن ها با وجود سیاست استفاده از جوانان تمام تلاش خود را انجام خواهم داد. میلان برای گذشته بوده و هر چه اتفاق افتاده به پایان رسیده است. من تمام فکر خود را برای پیشرفت در فیورنتینا میگذارم و نهایت تلاش خود را در مدت حضور در این باشگاه انجام میدهم چون من حالا جزئی از ویولا هستم. میخواهم از تجربه خود استفاده کرده و به باشگاه کمک کنم چون هنوز همان حس جوانی را برای بازی کردن دارم. با اینکه فیورنتینا فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا را از دست ولی واقعاً سزاوار صعود بود ولی به هر حال میلان صعود کرد."


این هافبک باتجربه در آخر مصاحبه خود از حضور ماریو گومز در فیورنتینا استقبال کرده و ضمن تمجید از وی، مونتلا سرمربی جوان فیورنتینا را یک قهرمان و سرمربی خوب نامید:


"گومز یک مهاجم بزرگ است و من اغلب او را به عنوان یک رقیب ملاقات کرده ام. امیدوارم که خیلی زود خود را با شرایط اینجا وفق دهد. مونتلا یک مربی بسیار قابل احترام و موفق است. نه تنها در فلورانس، او جوان بوده و اشتیاق زیادی برای کار کردن دارد. از نظر من او می تواند تغییر ایجاد کند و همه فاکتور های لازم برای تبدیل شدن به یک مربی بزرگ را دارد چون همه چیز را خیلی جزیی و با دقت بررسی می کند."


آمبرو در مورد انتخاب پیراهن شماره 21 نیز گفت: "در میلان همیشه با شماره 23 بازی می کردم ولی حالا در فیورنتینا می توانم به افتخار روز تولد دخترم، شماره 21 را انتخاب کنم."