اخبار :: اخبار باشگاه

گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند

1237 شماره اطلاع نامه : گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند 1392/04/24 گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند اخبار باشگاه :: اخبار گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند
گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند

گل های زیادی برای فیورنتینا به ثمر خواهم رساند


مراسم معارفه ماریو گومز و مصاحبه مطبوعاتی این بازیکن در میان استقبال کم نظیر هواداران ویولا در محل کنفرانس خبری ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس برگزار شد.گومز ابتدا به زبان ایتالیایی چند جمله ای را در مورد حضورش در فلورانس بیان کرد:


"حالا من یک "فلورانتین" هستم و خیلی خوشحالم. قول می دهم که به زودی زبان ایتالیایی را کامل یاد گرفته و در مصاحبه های بعدی بهتر صحبت کنم. باید اضافه کنم که برای چند هفته در آرزوی حضور در فلورانس بودم و حالا خیلی خوشحالم. استادیوم، شهر، مردم و هواداران، همه چیز فوق العاده است."


وی سپس به سوالات مفصل خبرنگاران پاسخ داد:


"این خیلی خوب است که چنین هیجانی اینجا وجود دارد. حتی زمانی که در آلمان بودم هم هواداران فیورنتینا این شور و نشاط را داشتند. دلیل انتخاب فلورانس؟ این شهر فوق العاده است، باشگاه اهداف بسیار بزرگی دارد و من مجبور بودم تیمی را انتخب کنم که در آنجا خوشحال و راضی باشم. بردن سه جام با بایرن در فصل گذشته عالی بود اما حالا به دنبال تجربه ای جدید هستم. با گواردیولا صحبت کردم و او نیز تایید کرد که فیورنتینا تیمی مناسب برای من خواهد بود چون فوتبال زیبا و تهاجمی را ارائه می کند."


"بهترین بازیکن ویولا؟ من می دانم که اینجا بازیکنان بزرگ زیادی حضور دارند ولی از نظر من صحبت در مورد یک بازیکن خاص اهمیتی ندارد. از چند روز آینده تمرینات ما آغاز خواهد شد اما کسی شخصی تمرین نمی کند. همه ما یک تیم هستیم و همه ما برای یک هدف مهم که کسب نتیجه است تلاش می کنیم. بسیاری متعجب شدند که چرا من ویولا را انتخاب کرده ام اما من به دنبال تیمی بودم که بتوانم فوتبال بازی کنم و اینجا این فرصت به من داده می شود و من نیز فوق العاده خوشحال هستم. مشخصا استقبال مردم هم نشان از انتخاب درست من دارد."


"جام جهانی؟ دلیل اصلی من برای بودن در اینجا نبود اما همیشه ثابت بازی کردن و درخشیدن در سال منتهی به جام جهانی اهمیت زیادی دارد. هدف تیمی؟ موفقیت و کسب نتیجه که رویای همگان است و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. می خواهم با این تیم به پیروزی و قهرمانی برسم. هدف شخصی؟ مشخصا من هم می خواهم سهم مهمی در این تیم داشته باشم و تا حدی که می توانم گلزنی کنم که به من اجازه می دهد تیم را به پیروزی برسانم. با تونی صحبت نکردم ولی مطمئنا با مونتلا صحبت کردم و او در مورد پروژه تاکتیکی تیم به من توضیحاتی داد."