اخبار :: اخبار باشگاه

قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران

1238 شماره اطلاع نامه : قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران 1392/04/24 قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران اخبار باشگاه :: اخبار قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران
قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران

قدردانی سران باشگاه از گومز و هواداران


آندره آ دلاواله، دانیله پراده و ادواردو ماچیا افرادی که نقش اساسی در انتقال ماریو گومز به فیورنتینا داشتند ضمن تشکر از این بازیکن برای عمل کردن به وعده خود، از مردم شهر فلورانس نیز برای ساختن چنین روز فراموش نشدنی قدردانی کردند.آندره آ دلاواله: "شما هواداران فوق العاده اید و من را هیجان زده کردید. امروز احساس خاصی دارم چون گفته بودم که روز های خوب از راه خواهند رسید. راه ما به آرامی دنبال می شود. من می دانستم که ماریو به فلورانس خواهد آمد حتی با وجود اینکه در هفته های اخیر تیم هایی بودند که تلاش کردند مانع از انجام این کار شوند اما ناکام ماندند چون ماریو ما را انتخاب کرده بود. گومز هرگز انتظار چنین استقبالی را نداشت و باید به او اعلام کنم که فلورانس همیشه همینطور است. او شایسته همه این اتفاقات بود و من از مردم شهر تشکر می کنم."


دانیله پراده: "من اینجا هستم تا اعلام کنم تمامی این اتفاقات با کمک باشگاه، هواداران و مردم شکل گرفت. این قدرت رویا بود که باعث شد ماریو به ما بپیوندد. از همه همکارانی که در این انتقال ما را یاری کردند تشکر می کنم. از ادواردو ماچیا تا ماریو کونینی و خانواده دلاواله که امکان رقابت با تیم های بزرگ را برای ما فراهم کردند."


ادواردو ماچیا: "ماریو فیورنتینا را انتخاب کرده بود و مردی بود که روی حرف خود ماند. از تیم بایرن هم تشکر می کنم که اجازه دادند ماریو به قول خود عمل کند."