اخبار :: اخبار باشگاه

اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم

1242 شماره اطلاع نامه : اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم 1392/04/27 اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم اخبار باشگاه :: اخبار اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم
اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم

اولین گل گومز برای ویولا ؛ فقط فیورنتینا را می خواستم


ماریو گومز که این روز ها در کانون توجهات خبرنگاران قرار دارد در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان در مورد پیوستن به فیورنتینا صحبت های جالبی را بر زبان آورده است.این مهاجمم 28 ساله امروز در دومین روز تمرینات تیم در موئنا موفق شد در یک بازی بین گروهی اولین گل خود را با پیراهن فیورنتینا در مقابل دیدگان 400 نفر هوادار ویولا به ثمر برساند. سانتر زیبای رومولو با ضربه سر عالی گومز همراه شد تا نتو اولین قربانی ضربات مهار نشدنی این مهاجم گلزن باشد. گومز پس از تمرینات امروز در مصاحبه با روزنامه بیلد آلمان اینگونه صحبت کرده است:


"من خیلی خوشحالم که به رویای خودم که فتح لیگ قهرمانان بود دست پیدا کردم. از لحاظ ورزشی سال گذشته بهترین سال دوران بازی من بود اما متاسفانه با یک مصدومیت زانو روبرو شدم و زمانی بازگشتم که تیم کامل شده بود. به هر حال من یک بازیکن ثابت بودم و از این دوران راضی هستم. فقط مدتی که در مورد پیوستن لواندوفسکی به بایرن صحبت شد کمی اذیت شدم ولی در سال آخر همواره از خروج من بحث می شد."


"زمانی که گواردیولا رسید، با هم صحبت های خوبی داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که پیشنهاد ها را بررسی کنم. پیشنهاد های زیادی داشتم به خصوص از اسپانیا اما من فلورانس را انتخاب کرده بودم. فیورنتینا واقعا به من اعتقاد داشت و شهر زیبایی نیز دارند. این تیم پروژه ای بسیار قابل توجه دارد و من به مدیر برنامه هایم گفتم که یا به فیورنتینا خواهم رفت یا در بایرن می مانم چون سایر تیم ها را در حد بررسی کردن نمی دانستم."