اخبار :: اخبار باشگاه

به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم

1244 شماره اطلاع نامه : به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم 1392/04/27 به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم اخبار باشگاه :: اخبار به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم
به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم

به لیاییچ توصیه می کنم بماند ؛ اعتماد کامل به نتو دارم


اولین کنفرانس مطبوعاتی وینچنزو مونتلا در موئنا برگزار شد و این مربی جوان از اهدافش در این فصل صحبت کرد. مونتلا به لیاییچ توصیه کرده برای پیشرفت بیشتر در فلورانس بماند.تیم فیورنتینا در حال حاضر در اردوی تمرینی پیش فصل خود به سر می برد تا آمادگی لازم برای شرکت در رقابت های فصل جدید را بدست آورد. مونتلا نیز طبق برنامه، امروز برای اولین بار در یک کنفرانس خبری شرکت کرد. سوالات خبرنگاران با پرسش در مورد مسئولیت سنگین مونتلا با داشتن تیمی قدرتمند تر آغاز شد:


"نسبت به فصل گذشته احساس مسئولیت متفاوتی ندارم. همانطور که زمانی مربی بچه های 14 ساله بودم و موفق شدم تاثیر زیادی روی آنها بگذارم. لیاییچ؟ او پیشرفت قابل توجهی در فصل گذشته داشت و همچنان جای پیشرفت زیادی دارد. خوشبختانه او هنوز هم جوان است. از نظر من نیاز دارد که یک سال دیگر هم در فیورنتینا بازی کند تا با تداوم بازی به فرم ایده آل خود برسد. چیزی که من به او توصیه می کنم این است که با ما بماند اما در نهایت تصمیم گیری با خود او خواهد بود. ماریو گومز؟ از لحاظ فنی چیز زیادی برای کشف کردن در مورد او وجود ندارد. کارنامه او به خوبی در موردش صحبت می کند و از لحاظ شخصیتی نیز فردی بسیار خوب به نظر می رسد. من امیدوارم همیشه در وضعیت فیزیکی و روحی مناسبی قرار داشته باشد."


"من در ژانویه از باشگاه یک مهاجم را درخواست کرده و از ماریو گومز نام بردم و بر خلاف انتظار آنها به من جواب مثبت در این باره دادند. سیستم بازی؟ من هفته گذشته در مونتکاتینی هم سیستم 3-3-4 را تمرین کردم. البته سیستم بازی به وضعیت بازیکنان، توانایی های آنها و همچنین شرایط بازی بستگی دارد اما ساختار تیم تغییری نخواهد کرد. چیزی که مشخص می باشد این است که تیم را با 3 هافبک میانی به میدان خواهم فرستاد که با توجه به ویژگی بازیکنانی که در اختیار دارم بهترین گزینه است. این تیم بازیکنان بزرگ زیادی دارد و هدف ما این است که به عنوان یک تیم پیشرفت کنیم. اما نباید فراموش کنیم که بازیکنان جوان زیادی هم داریم که نیاز به بازی کردن و پیشرفت کردن دارند."


"لیگ اروپا؟ ابتدا باید سعی کنیم بازی دور مقدماتی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. اگر موفق شدیم، سپس باید به سختی کار کنیم که در این مسابقات با ضعف روبرو نشویم، به خصوص از لحاظ عصبی. برخی بازیکنان توانایی انجام سه بازی در هفته را دارند و بعضی دیگر نه، باید روی این مسئله کار کنیم. سری آ؟ تیم های قدرتمند زیادی وجود دارند و ما نباید مرتکب اشتباه شویم. ما باید انگیزه و روحیه رقابت طلبی فصل گذشته را داشته باشیم تا بار دیگر بتوانیم در اروپا حاضر شویم. تعداد بازیکن مورد نیاز؟ عدد خاصی برای این موضوع وجود ندارد. به میزان سن و توانایی بازیکنان مربوط می شود. با این حال به نظر من بدون دروازه بان ها ما به 22 بازیکن نیاز داریم."


" دروازه؟ نتو توانایی های زیادی دارد و در حال حاضر او دروازه بان فیورنتیناست سپس با هم صحبت کرده و تصمیم گیری می کنیم. او نیاز به بازی کردن دارد و در دیدار های دوستانه به خوبی می توان او را محک زد. به هر شکل من به او اعتماد دارم. پیزارو؟ بسیاری با او صحبت کرده اند ولی همچنان نیاز داریم تا نظر او را در مورد ماندن یا عدم ماندن در فلورانس بدانیم. قرارداد؟ من از اینجا فرار نمی کنم. مشکلی برای ماندن در فیورنتینا ندارم. من باید تلاش کنم بهترین عملکرد را در ویولا داشته باشم تا جایگاه خودم را در این تیم حفظ کنم."