اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند

1245 شماره اطلاع نامه : رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند 1392/04/27 رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند
رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند

رسمی: یووتیچ به سیتی پیوست ؛ فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهد ماند


استوان یووتیچ پس از 5 سال حضور در باشگاه فیورنتینا امروز به طور رسمی راهی انگلیس و تیم منچستر سیتی شد. این ستاره مونته نگرویی اعلام کرده "فیورنتینا و فلورانس همیشه در قلب من خواهند ماند."داستان جدایی استوان یووتیچ از فیورنتینا به محض اتمام رقابت های لیگ شکل جدی به خود گرفته و هر روز شایعه ای جدید در این باره مطرح می شد. از یوونتوس که اصلی ترین و جدی ترین مشتری یویو به شمار می رفت تا منچستر یونایتد، بایرن، دورتمند، چلسی، رئال، PSG، آرسنال و حتی ناپولی و رم به عنوان خریداران یووتیچ نام برده می شد ولی در نهایت این تیم منچستر سیتی بود که گوی سبقت را از سایرین ربوده و این ستاره 23 ساله مونته نگرویی را به چنگ آورد.


ساعتی پیش باشگاه فیورنتینا در صفحه توییتر خود خبری مبنی بر توافق نهایی با تیم منچستر سیتی برای انتقال یووتیچ منتشر کرد و دقایقی بعد نیز خبر رسمی پیوستن یویو به سیتی از همین طریق اعلام شد. بدین ترتیب یووتیچ با مبلغ 26 میلیون یورو راهی لیگ برتر شد و در صورتی که شرایط مشخص شده در قرارداد همکاری بین طرفین که مربوط به عملکرد یویو در سیتی می باشد، ایجاد شود تیم فیورنتینا 4 میلیون دیگر نیز دریافت خواهد کرد.


یووتیچ پس از انتشار خبر رسمی این انتقال مصاحبه ای نیز انجام داده است:


"فلورانس در قلب من باقی خواهد ماند و دلتنگ اینجا خواهم شد. من روز های خوبی در فلورانس داشتم و رابطه خوبی نیز با مردم برقرار کردم. مردم کمی عصبانی هستند ولی من هرگز چیز بدی در باره فیورنتینا نگفتم. فقط امیدوارم آنها من را درک کنند. من هرچه می توانستم برای این پیراهن به نمایش گذاشتم. جوان هستم و می خواهم تجربه ای جدید کسب کنم، این حق من است. از پیوستن به سیتی بسیار خوشحالم چون به من اعتماد داشتند. سیتی تیمی بسیار مهم است که در لیگ برتر بازی می کند و می خواهم اینجا به قهرمانی برسم. دوست من ناستازیچ هم اینجاست. با این حال من همیشه هوادار فیورنتینا خواهم ماند و امیدوارم اسکودتو را کسب کنند."


"ماریو گومز؟ او را از نزدیک ندیدم اما مهاجم توانایی است. بازی کردن در کنار او می توانست بسیار خوب باشد اما این اتفاق نیفتاد. وقتی به فیورنتینا آمدم یک جوان بودم و دوران زیبایی را در این تیم سپری کردم تا به یک فوتبالیست حرفه ای و یک مرد تبدیل شدم. حالا وقت خداحافظی فرا رسیده و از همه تشکر می کنم. فلورانس و فیورنتینا برای همیشه در قلب من خواهند ماند، به خصوص هوادارانی که علاقه متقابلی نسبت به هم داشتیم."