اخبار :: اخبار باشگاه

برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم

1247 شماره اطلاع نامه : برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم 1392/04/28 برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم اخبار باشگاه :: اخبار برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم
برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم

برای اسکودتو زود است اما جام های دیگر را می خواهیم


مانوئل پاسکوال کاپیتان تیم فیورنتینا ابراز امیدواری کرده آدم لیاییچ با ویولا مانده و تیمش در این فصل به یکی از جام های حذفی یا لیگ اروپا دست پیدا کند.پس از مصاحبه روز گذشته وینچنزو مونتلا، امروز نوبت پاسکوال بود که در محل کنفرانس خبری کمپ موئنا حاضر شده و اولین مصاحبه مطبوعاتی خود را برگزار کند:


"روی کاغذ تیم ما قدرتمند تر از فصل گذشته شده و حتی با وجود اینکه بازیکنان مهمی را از دست دادیم باشگاه به خوبی جای آنها را پر کرد. هر کسی می خواهد تعداد زیادی از بازی ها را به میدان برود ولی به دلیل رقابت های زیاد به بازیکنان زیاد نیز احتیاج داریم. امسال تیم کامل تری را در اردوی پیش فصل در اختیار داریم که به ما امکان هماهنگی بیشتر را می دهد. تمدید قرارداد؟ فعلا مذاکرات را متوقف کردیم چون باشگاه به کار های زیادی مشغول است که باید به آنها رسیدگی کند. من کاملا آرام و خونسرد هستم در این مورد چون از سوی باشگاه به من تضمین داده شده است."


"یووتیچ؟ من امیدوار بودم باشگاه او را به یک تیم ایتالیایی بفروشد. نتو؟ او توانایی های زیادی دارد و در فصل گذشته نیز این را نشان داد. باید به او اعتماد کرد تا ارزش های خود را ثابت کند. پیزارو؟ وقتی مصاحبه او بعد از بازی آخر لیگ را خواندم واقعا نگران شدم اما حالا که او را اینجا می بینم واقعا احساس آرامش می کنم. آلونسو؟ من همیشه رقیب داشته ام اما این طبیعی است که باشگاه با توجه به شرایط سنی من روی بازیکنی چون آلونسو تمرکز کند. او واقعا ارزش این سرمایه گذاری را دارد. لیگ اروپا؟ ابتدا باید دور مقدماتی را پشت سر بگذاریم و سپس همه با هم لذت ببریم."


"سیستم بازی؟ فصل پیش واقعا از نوع بازی تیم لذت بردم و این کار با کمک سایر بازیکنان مثل لیاییچ که جلو تر از من بازی می کرد میسر می شود. امسال نیز با هر نوع سیستمی مشکلی نخواهم داشت. اسکودتو؟ ما هنوز تا رسیدن به آن سطح خیلی فاصله داریم و فکر می کنم باید قهرمانی در دو جام دیگر (لیگ اروپا و جام حذفی) را هدف قرار دهیم. لیاییچ؟ اجازه بدهید در مورد وضعیت او صحبت نکنم چون صحبت ها می تواند تاثیر گذار باشد. به هر حال امیدوارم با ما بماند چون او یک بازیکنان جوان است که کمک زیادی به تیم خواهد کرد. او باید در مورد آینده خود تصمیم گیری کند."