اخبار :: اخبار باشگاه

پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم

1251 شماره اطلاع نامه : پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم 1392/04/30 پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم اخبار باشگاه :: اخبار پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم
پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم

پیزارو از دلایل ناراحتی اش می گوید ؛ باید برای قهرمانی بجنگیم


دیوید پیزارو هافبک کهنه کار تیم فیورنتینا دلایل ناراحتی اش در اتمام رقابت های فصل گذشته سری آ را بیان کرد. او همچنین اعلام کرده هیچ مشکلی برای تمدید قرارداد با ویولا ندارد.پیزارو در انتهای فصل گذشته به اتفاقات رخ داده در هفته پایانی اعتراض داشته و تصمیم به جدایی از فیورنتینا گرفته بود. البته وی حالا اعلام کرده هرگز تصمیمی علیه ویولا نگرفته و فقط به سیستم برگزاری مسابقات سری آ اعتراض داشته است.


"من ناراحت بودم چون می خواستم در لیگ قهرمانان بازی کنم که سطحی به مراتب بالاتر از لیگ اروپا دارد. من علیه فیورنتینا صحبتی نکردم و گفته های من فقط نوعی اعتراض به اتفاقات رخ داده و سیستم برگزای مسابقات بود. در گذشته در رم نیز شرایط مشابه پیش آمده بود. البته من مسئولیت تمام صحبت های مدیر برنامه هایم را بر عهده می گیرم. مشکل او مالی نبود و من می خواستم به قطر بروم تا اعتراض خودم نسبت اتفاقات رخ داده را نشان دهم. نه فقط داوری دیدار سینه نا-میلان، بلکه در بازی فیورنتینا-رم هم اشتباهات زیادی صورت پذیرفت. من هیچ وقت دنبال کسب تجربه جدید نبودم چون فلورانس به من اجازه داد تا دوباره به یک بازیکن واقعی تبدیل شوم. اینجا بازیکنان بزرگ زیادی حضور دارند."


"ما باید در داخل و خارج از زمین متحد باشیم تا تیمی قدرتمند را تشکیل داده و با احترام نسبت به سایرین به رقابت به پردازیم. قرارداد؟ باید فیورنتینا را به شیلی بیاورید (باخنده). خارج از شوخی هنوز هیچ صحبتی در این مورد انجام نداده ایم ولی رابطه خوبی با پراده دارم و مشکلی در این مورد وجود ندارد. یووتیچ؟ فصل گذشته انتقادات زیادی به او شد ولی توانایی تبدیل شدن به یک قهرمان را دارد. لیگ برتر تمامی شرایط لازم را برای پیشرفت و نشان دادن ارزش هایش در اختیار او قرار خواهد داد. زیاد با او صحبت کردم، او مطمئنا یکی از ارکان اصلی موفقیت ویولا در فصل گذشته بوده و برایش آرزوی موفقیت می کنم. هدف باشگاه؟ من همیشه گفته ام که باید بالاترین رتبه و قهرمانی را هدف قرار دهیم چون تیمی آماده رقابت را در اختیار داریم."


"ماریو گومز؟ او برای ما بسیار مهم است. خوشحالم که فیورنتینا چنین بازیکنی را خریداری کرده و همه چیز نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است. از نظر من گومز هم سطح بازیکنان بزرگی است که تا حالا با آنها بازی کرده ام، بازیکنی چون آدریانو، آگوئرو و توز. لیاییچ؟ امیدوارم با ما بماند چون هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. کمک زیادی در نیم فصل دوم به ما کرد و امیدوارم متوجه شود که در صورت ماندن بازیکنی حیاتی برای تیم خواهد بود. خط میانی؟ فکر کنم از این لحاظ نسبت به هیچ تیمی در ایتالیا حسرت نخوریم. کارلوس توز؟ در سیتی که تفاوت ایجاد کرده بود ولی لیگ ایتالیا اصلا راحت نیست. مارکو وراتی؟ خوشحالم که اسامی چنین بازیکنانی در اطراف باشگاه فیورنتینا مطرح می شود اما این موضوع باید طبیعی شود. همه چیز به باشگاه مربوط می شود."