اخبار :: اخبار باشگاه

مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند

1252 شماره اطلاع نامه : مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند 1392/04/30 مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند اخبار باشگاه :: اخبار مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند
مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند

مونتلا برای سال های زیاد با ما خواهد ماند


ماریو کونینی رییس اجرایی باشگاه فیورنتینا اعلام کرده که توافقات لازم برای تمدید قرارداد وینچنزو مونتلا انجام شده ولی وضعیت آدم لیاییچ در حال حاضر در اولویت قرار ندارد.تیم فیورنتینا تا امروز خرید های مناسبی داشته و از نظر ماریو کونینی تیم فعلی فیورنتینا تیمی کامل می باشد. با این حال کونینی احتمال خرید بازیکنان جدید را نیز رد نکرده است:


"اول از همه باید از تمامی هوادارانی که در این روز ها به موئنا آمده اند تشکر کنم. شور و نشاط را در هر گوشه از فلورانس می توان مشاهده کرد و چنین جوی را من برای سال ها به یاد نمی آورم. لیاییچ؟ هنوز مذاکرات نهایی نشده و این موضوع در اولویت کار های ما نیست. البته رابطه بسیار خوبی با رمضانی (وکیل لیاییچ) داریم و خود بازیکن نیز از بودن با ما خوشحال است. مونتلا هم او را تایید کرده است. در زمانی مناسب بر سر یک میز خواهیم نشست و یک راه حل مناسب برای دو طرف را پیدا خواهیم کرد. ماکو وراتی؟ ما خرید های بزرگی را داشته ایم. بازیکنانی نظیر روسی و گومز، ایده خرید وراتی نیز از سال گذشته آغاز شد. جایی که با پسکارا در مورد او مذاکره کردیم. حالا او به PSG رفته و کار ما را سخت تر کرده است."


"پراده با دی کمپلی (وکیل وراتی) در حال مذاکره می باشد تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد. دروازه بان؟ از وضعیت آنها راضی هستیم و مونتلا نیز از داشتن نتو خوشحال است. او جای زیادی برای پیشرفت داشته و دیگر به او به چشم یک نیمکت نشین نگاه نمی کنیم. نتو دروازه بان اول فیورنتیناست. ترکیب تیم؟ تا امروز ترکیب خوبی ساخته و به تمامی انتظارات خود دست پیدا کرده ایم. حالا باید برخی بازیکنان را به فروش برسانیم و دوباره به موضوع خرید باز خواهیم گشت. با این حال از ترکیب خود راضی هستیم. فاصله باشگاه ها؟ قوانین مالی جدید فاصله تیم ها را کاهش داده ولی باز هم امکان کمتر شدن فاصله وجود دارد. ایلیچیچ؟ امروز صبح با پراده صحبت کردم و او گفت که در روز های آینده به توافق نهایی با پالرمو دست پیدا خواهد کرد. مذاکرات کمی طولانی شده ولی هر اتفاقی که رخ بدهد ما از تیم خود راضی هستیم."


"مونتلا؟ در پایان فصل گذشته با مونتلا به توافق رسیدیم و او برای سال ها با ما خواهد ماند. به زودی نیز خبر تمدید قرارداد او را اعلام خواهیم کرد. اروپا؟ فوتبال ایتالیا مدتی است که جایگاه خود را در اروپا از دست داده است. انگلیس و آلمان بالاتر هستند و پرتغال نیز در حال نزدیک شدن می باشد. باید بدانیم که فقط ترکیب قدرتمند و حق پخش تلویزیونی باعث افزایش کیفیت نخواهد شد. باید به دنبال راه کار های جدید باشیم. رمضانی؟ او همواره رفتاری مناسب با باشگاه ما داشته و من مطمئنم زمانی که با هم سر یک میز بشینیم، مذاکرات کاملا بر مبنای احترام خواهد بود و به توافق برای لیاییچ خواهیم رسید. فیورنتینا نیز بدون یووتیچ به حرکت خود ادامه داده و پیشرفت خواهد کرد."