اخبار :: اخبار باشگاه

همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد

1253 شماره اطلاع نامه : همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد 1392/04/30 همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد اخبار باشگاه :: اخبار همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد
همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد

همه کار برای تمدید قرارداد لیاییچ انجام خواهیم داد


وینچنزو گوئرینی مدیر فنی و مشاور باشگاه فیورنتینا ابراز امیدواری کرد داستان ریکاردو مونتولیوو برای آدم لیاییچ تکرار نشود. او معتقد است باشگاه همه کار برای تمدید قرارداد این ستاره صرب انجام خواهد داد.در روزی که ماریو کونینی و دیوید پیزارو مصاحبه های تعیین کننده ای را انجام داده بودند (متن مصاحبه کونینی اینجا، متن مصاحبه پیزارو اینجا)، وینچنزو گوئرینی هم در مصاحبه با شبکه Italy 7 مطالب زیر را بیان کرده است:


"تمدید قرارداد مونتلا نهایی شده و بدون شک همه از این خبر خوشحال خواهند شد. بدین ترتیب باشگاه یک گام مهم دیگر در ادامه پروژه خود برداشته است. به عنوان یک هوادار امیدوارم او سال های زیادی با ما بماند. هواداران حق دارند رویا پردازی کنند و ما باید درون زمین مسابقه به شور و اشتیاق آنها جواب دهیم. هیچ کس سال گذشته انتظار چنین فوتبال زیبایی را از ما نداشت و دیگر کسی از بازی های خوب ما متعجب نخواهد شد. البته رقبا نیز تیم ما را از بالا تا پایین بررسی خواهند کرد به خصوص اگر قدرتمند تر هم بشویم. نتو؟ پیشرفت او را به وضوح می بینیم و باید به طور کامل به او اعتماد داشته باشیم. این پسر ارزش های خود را در این پست نشان خواهد داد."


"لیاییچ؟ ما نباید تاثیر مونتلا و کادر فنی تیم را روی پیشرفت او نادیده بگیریم. او چیز های فوق العاده ای از خود نشان داده و باشگاه نیز تمامی تلاش خود را خواهد کرد تا قرارداد او تمدید شود. ما نمی خواهیم داستان جدیدی مانند مونتولیوو تکرار شود و منتظر هستیم تا آدم توانایی های خود را به ویولا اهدا کند. ایلیچیچ؟ ما دو مدیر ورزشی در تیم خود داریم (پراده و ماچیا) که کار های استثنایی را تا امروز انجام داده اند. می دانیم که اشتباه نخواهند کرد و به آنها اعتماد لازم را داریم. خوشحال می شوم اگر نمایش فصل گذشته بار دیگر تکرار شود چون فلسفه فوتبال ما تغییر نخواهد کرد. وراتی؟ ما بازیکنی چون پیزارو را در اختیار داریم. در اروپا مانند پیزارو و پیرلو وجود ندارد به همین دلیل فکر نمی کنم که در حال حاضر به بازیکنی چون وراتی نیاز داشته باشیم."