اخبار :: اخبار نقل و انتقالات

رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست

1258 شماره اطلاع نامه : رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست 1392/05/01 رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست اخبار نقل و انتقالات :: اخبار رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست
رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست

رسمی: ایلیچیچ سرانجام به ویولا پیوست ؛ فیورنتینا بهترین تیم ایتالیاست


پس از مدت ها مذاکره و تایید و تکذیب سرانجام باشگاه فیورنتینا خبر رسمی خرید یوزیپ ایلیچیچ از تیم پالرمو را منتشر کرد تا گامی دیگر در ساخت تیمی قدرتمند برای فصل آینده برداشته شده باشد.بحث خرید ایلیچیچ 25 ساله از پالرمو برای هفته ها مطرح بود و هر روز خبری متفاوت در مورد این بازیکن منتشر می شد. امروز در اوج شایعات درباره انتقال ایلیچیچ به فلورانس، مائوریزیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو اعلام کرده بود رابطه خوبی با ویولا نداشته و احتمال انجام نشدن این معامله وجود دارد. بسیاری نیز پیشنهاد 12 میلیونی لیورپول در آخرین لحظات را دلیل تاخیر در انجام این ترنسفر می دانستند ولی در نهایت تیم فیورنتینا با تلاش ستودنی زوج پراده-ماچیا موفق شد با شکست تیم هایی چون میلان، لورکوزن و لیورپول در این راه، یک بازیکن فوق العاده دیگر را به تیم مونتلا اضافه کند.


گفته می شود مبلغ این انتقال 9 میلیون می باشد که تیم فیورنتینا در سال اول 3 میلیون و در پایان فصل پیش رو 6 میلیون به حساب باشگاه پالرمو واریز خواهد کرد. به هر شکل این انتقال حالا شکل نهایی و رسمی به خود گرفته و ایلیچیچ فردا برای انجام تست های پزشکی و امضای قرارداد راهی فلورانس خواهد شد. این ستاره اهل اسلوونی مصاحبه کوتاهی را نیز انجام داده است:


"چرا ویولا؟ چون فصل پیش آنها نشان دادند که قدرتمند ترین تیم فوتبال ایتالیا از لحاظ سبک بازی هستند. فلورانس بسیار زیباست و این تیم را یک مربی سطح بالا چون مونتلا هدایت می کند. وقتی مدیر برنامه هایم از پیشنهاد فیورنتینا خبر داد حتی 1 ثانیه هم در مورد قبول آن تعلل نکرده و به سرعت پذیرفتم. سیستم بازی؟ هنوز برای صحبت در این باره خیلی زود است ولی من هیچ مشکلی برای بازی کردن کنار سایر بازیکنان تهاجمی حاضر در اینجا ندارم و این یک رقابت است. فیورنتینا تیمی است که برای قهرمانی بسته شده پس بودن چنین بازیکنان بزرگی در اینجا تعجب ندارد."