اخبار :: اخبار باشگاه

همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند

1265 شماره اطلاع نامه : همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند 1392/05/04 همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند اخبار باشگاه :: اخبار همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند
همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند

همه ما به نتو اعتماد کامل داریم ؛ لیاییچ روز به روز پیشرفت می کند


نناد تومویچ مدافع صربستانی تیم فیورنتینا که حالا در مالکیت کامل این تیم قرار دارد ابراز امیدواری کرد نوربرتو نتو به عنوان سنگربان ویولا در فصل آینده انجام وظیفه کند.تومویچ فصل گذشته با قراردادی مشترک از جنوا به فیورنتینا ملحق شده و در ماه گذشته نیز با خرید کامل مالکیت به عضویت ویولا در آمد. این بازیکن 25 ساله خط حمله تیمش را بهترین در ایتالیا می داند:


"ماندن در ویولا؟ سال گذشته تنها بازیکنی بودم که نتوانستم گل بزنم ولی همیشه خواستار بازی کردن برای فیورنتینا هستم. ماندن در فلورانس را مدیون مدیران باشگاه و مدیر برنامه هایم می باشم. با این حال کمی خوش شانس بودم که الان اینجا هستم. وقتی که وکیلم خبر توافق با ویولا را به من داد با همسرم در تعطیلات بودم که اتفاق بسیار خوبی بود. لیاییچ؟ از زمانی که من به اینجا رسیدم او روز به روز پیشرفت کرده و نسبت به شایعات متفاوتی که اطرافش وجود دارد ساکت مانده است. از نظر من او در اینجا خوشحال است و همه کار برای ماندن انجام خواهد داد. نتو؟ این روز ها صحبت زیاد در مورد وضعیت دروازه ویولا و همچنین مدافعین مطرح می شود. سال گذشته همه ما بازیکنان جدید بودیم و نیاز به شناخت یکدیگر داشتیم ولی حالا فرصت بیشتری داریم."


"با بازیکنان جدیدی که به تیم ملحق شدند فوتبالی به مراتب تهاجمی تر را ارائه خواهیم کرد. من واقعا به نتو علاقه دارم چون یک بازیکن کاملا حرفه ای است که به سختی تمرین می کند. ما همه به او اعتماد داریم و من امیدوارم که دروازه بان اول ما در فصل آینده نتو باشد. سیستم بازی؟ به طور مثال در دفاع سه نفره پیدا کردن جانشین برای گونزالو بسیار سخت است ولی من ترجیح می دهم در چپ یا راست بازی کنم به خصوص وقتی که بازیکنانی چون پاسکوال و کوادرادو جلوی شما بازی می کنند. کوادرادو در همجوم ها فوق العاده است و این برای من هم بهتر می باشد (باخنده). حالا ما 6 یا 7 بازیکن با چنین مشخصاتی داریم و این خیلی خوب است. هدف؟ اولین هدف ما رسیدن به مرحله گروهی لیاگ اروپا می باشد. سپس برای رسیدن به جام باشگاه های اروپا و یا بیشتر از آن در لیگ هدف گذاری خواهیم کرد."


گومز؟ یک مهاجم قدرتمند که تشنه گلزنی بوده و هیچ موقعیت گلی را از دست نمی دهد. خط حمله؟  به نظر من ترکیب قدرتمندی داریم و از این لحاظ شاید در ایتالیا بهترین تیم نیز باشیم. فقط باید سعی کنیم اشتباهات سال گذشته را مرتکب نشویم. یووتیچ؟ او به اینجا آمده و با همه ما خداحافظی کرد. واقعا انسان خوبی بود و کار های زیادی را برای تیم انجام داد. شخصا از خروج او متاسف هستم اما فکر می کنم به تجربه ای جدید نیاز داشت. مطمئنا جای خالی او را احساس خواهیم کرد. خط میانی؟ با وجود پیزارو عالی هستیم و دیگر بازیکن کلیدی ما نیز بورخا والرو است. بازیکنان "یچ" دار فیورنتینا؟ ما حالا یک گروه از بازیکنانی هستیم که نام خانوادگ مان با "یچ" به پایان می رسد. زمانی که بین کشور های ما جنگ شده بود خیلی از ما ها نبودیم اما همه ما با هم متحد هستیم حتی اگر اسپانیایی ها تعدادشان بیشتر شده باشد (باحنده). خوشحالم که با رفتن یووتیچ، ایلیچیچ به جمع ما اضافه شد."