اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا خانواده دوم من است

1271 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا خانواده دوم من است 1392/05/07 فیورنتینا خانواده دوم من است اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا خانواده دوم من است
فیورنتینا خانواده دوم من است

فیورنتینا خانواده دوم من است


بورخا والرو ستاره اسپانیایی تیم فیورنتینا از این باشگاه به عنوان "خانواده دوم" خودش یاد کرده و ابراز امیدواری کرد عملکردی بهتر از سال گذشته را داشته باشند.امروز نوبت والور بود تا در سالن کنفرانسی مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی کمپ تمرینی موئنا حضور پیدا کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دهد. والرو از تعداد زیاد اسپانیایی های حاضر در لیگ ایتالیا ابراز رضایت کرده است:


مهم ترین چیز این است که از فوتبال خود لذت برده و همه چیز را به درستی انجام دهیم. باشگاه تلاش کرده تا تیمی سطح بالاتر را آماده کند و ما هم باید کار کنیم تا در زمین بهتر از سال گذشته بازی کنیم. به دلیل مرگ مادرم تابستان بسیار سختی را پشت سر گذاشتم ولی تصمیم گرفتم اینجا با هم تیمی هایم باشم و تمرین کنم چون فیورنتینا خانواده دوم من است. اسپانیایی ها در ایتالیا؟ از نظر من فوتبال ایتالیا تفاوت زیادی پیدا کرده است. من همیشه از دور نظاره گر بودم و حالا امیدوارم که اسپانیایی ها عملکرد خوبی داشته باشند. ناپولی بازیکنان اسپانیایی زیادی خریداری کرده و من علاقه مندم که عملکرد هموطنان خودم را دنبال کنم. طرفداران؟ هواداران خیلی به من لطف دارند. پس از یکی از بازی ها یکی از هواداران لباسی به من داد که روی آن نوشته بود "آرام باشید و توپ را به بورخا بدهید" که این باعث خوشحالی من می باشد."


اهداف باشگاه؟ خیلی زود است که در مورد چنین مسائلی صحبت کنیم. فصل طولانی می باشد و لیگ اروپا نیز انرژی زیادی از ما می گیرد. باشگاه بازیکنان خوبی را جذب کرده ولی باید عملکردمان را درون زمین ببینیم. آینده ورزشی؟ بار ها گفته ام که من اینجا را واقعا دوست دارم. هواداران به من علاقه داشته و خانواده ام کاملا راضی هستند که این یک مسئله مهم است. شاید امسال مهمترین فصل ورزشی من باشد. زوج روسی-گومز؟ تیم های زیادی مهاجمان بزرگی دارند ولی امیدوارم خط حمله ما عملکرد بهتری داشته باشد. روسی برای ما واقعا اهمیت زیادی دارد چون کیفیت بازی او را هر کسی ندارد. قدرت یوونتوس؟ اگر شما نفر به نفر مقایسه کنید احتمالا آنها بهتر از ما هستند ولی در فوتبال هرگز نمی دانید که چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. سال گذشته نیز تیم هایی بودند که با بازیکنانی بزرگ عقب ماندند. بازیکنی مانند یورنته فوق العاده است. ما در تیم جوانان رئال با هم بودیم و متاسفم که به یوونتوسی ها کمک خواهد کرد و نه ما."


خط میانی؟ تغییر زیادی نکرده است. ما سال گذشته بسیار عالی عمل کردیم و حالا نیز بازیکنان زیادی داریم که فکر نمی کنم تغییری در بازی ما ایجاد کند. بازیکنانی مانند آمبروزینی خیلی چیز ها به تیم اضافه خواهند کرد. تجربه آنها قطعا در تمرینات موثر خواهد بود و ما را برای رسیدن به رتبه های بالای جدول کمک می کند. تیم به حدی رسیده که دیگر بازیکنان به دلیل فوتبال زیبای ما علاقه مند به بازی کردن در فیورنتینا می شوند و این نشاط زیادی را برای مردم به ارمغان می آورد. لیاییچ و نتو؟ هنوز خیلی جوان هستند و باید کار کنند. لیاییچ ارزش های خود را نشان داده و نتو نیز اعتماد به نفس خود را پیدا کرده است. بازی با ویارئال؟ خیلی خوشحالم که دوستان قدیمی خودم را خواهم دید. یک بازی دوستانه بسیار خوب خواهد بود."