اخبار :: اخبار باشگاه

لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم

1273 شماره اطلاع نامه : لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم 1392/05/08 لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم اخبار باشگاه :: اخبار لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم
لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم

لیاییچ باید به سرعت تصمیم بگیرد ؛ آگاتزی و نینگولان را نمی خواهیم


دانیله پراده مدیر ورزشی باشگاه فیورنتینا به آدم لیاییچ هشدار داده در صورتی که قرارداد خود را تمدید نکند باید به سرعت از این باشگاه جدا شود. وینچنزو مونتلا نیز نظر خود در مورد قرعه کشی رقابت های سری آ را بیان کرده است.شب گذشته فصل جدید رقابت های سری آ قرعه کشی شده و تیم های حاضر در این مسابقات رقبای هر هفته خود را شناختند (متن کامل خبر اینجا). اما دانیله پراده که به عنوان نماینده فیورنتینا در این مراسم حضور داشت صحبت هایی در مورد لیاییچ، آگاتزی و نینگولان مطرح کرده است:


"ما در حال کار روی تمدید قرارداد لیاییچ هستیم. مهم ترین چیز این است که او بخواهد بماند و علاقه خود را نشان دهد، در غیر این صورت در های خروج برای همه باز می باشد. ما تیم و باشگاهی قدرتمند هستیم و این موضوع بازیکنان را مجبور می کند که به ما اعلام کند چه چیزی می خواهد. نینگولان و آگاتزی؟ با تمام احترام، ما نسبت به هیچ کدام از این بازیکنان علاقه مند نیستیم. آنها بازیکنان خوبی هستند ولی در برنامه های ما جایی ندارند. ما هیچ کمبودی در ترکیب خود نداریم و تیم ما آماده شروع رقابت ها و جنگیدن در سه جبهه می باشد."


وینچنزو مونتلا نیز پس از مشخص شدن برنامه بازی های تیمش، نظر خود را اینگونه اعلام کرده است: "شاید بازی های هفته های اول به نظر ساده برسد ولی از نظر من دیدار های غیر منتظره ای خواهند بود. کاتانیا تیمی آماده و منسجم بوده و بازی های زیبایی را ارائه می کند. هواداران جنوا نیز همواره به تیم خود نزدیک می باشند و انرژی مضاعفی را به تیم خود می بخشند. در هر صورت دیر یا زود باید با همه تیم ها بازی کرده و سعی کنیم از اولین روز بهترین نمایش خود را ارائه دهیم."