اخبار :: اخبار باشگاه

فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ

1283 شماره اطلاع نامه : فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ 1392/05/12 فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ اخبار باشگاه :: اخبار فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ
فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ

فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور ؛ ادامه روند رو به رشد ویولا با درخشش لیاییچ


فیورنتینا 4-1 گازیانتپ اسپور


گل ها:


فیورنتینا: آکوییلانی (52) – آمبروزینی (57) – لیاییچ (80) – وچینو (83)

گازیانتپ: توسون (70)تیم فیورنتینا در چهارمین و آخرین دیدار تدارکاتی خود در ترنتینو در مقابل رقیب ترک خود گازیانتپ اسپور قرار گرفته و با درخشش آدم لیاییچ موفق به شکست این تیم شد.آخرین آزمایش تیم مونتلا در برابر تیم دهم جدولی فصل گذشته رقابت های لیگ ترکیه بود که شاگردان این مربی جوان از این امتحان نیز سربلند بیرون آمدند. در نیمه اول ویولا به طور کامل بازی را در اختیار داشت و فقط درخشش کارسمارسکاس سنگربان تیم رقیب باعث شد تا بازی در این نیمه بدون گل به پایان برسد. البته ماروین کومپر نیز دو بار با ضربات سر دروازه را تهدید کرد و ماریو گومز هم یک بار توپ را به تیر دروازه زد. تیم ترک نیز چند موقعیت کم خطر را ایجاد کرد که با عکس العمل های خوب نتو روبرو شدند.


در نیمه دوم مونتلا چند تغییر را در تیم خود ایجاد کرده و بازی روند بهتری به خود گرفت تا جایی که در اولین دقایق از این نیمه آلبرتو آکوییلانی تازه وارد با بازوبند کاپیتانی موفق به گلزنی شد. چند دقیقه بعد ماسیمو آمبروزینی روی سانتر لیاییچ موفق شد برای بار دوم فیورنتینا را به گل برساند و 2 دقیقه بعد از آن هم بازیکن تیم گازیانتپ با دریافت دومین کارت زرد از بازی اخراج شد. اما در دقیقه 24 نیمه دوم روی خطای مارکوس آلونسو تیم ترک موفق شد از روی یک ضربه پنالتی اختلاف را کم کند. دقایقی بعد نیز لیاییچ سومین گل را به ثمر رسانده و وچینو هم روی سانتر زیبای کوادرادو چهارمین گل را به حساب ویولا واریز کرد تا در پایان فیورنتینا در روز گل نزدن روسی و گومز به یک پیروزی قاطعانه و شیرین دیگر دست پیدا کند.


از نکات مهم این بازی می توان به حضور بیش 4000 نفر در ورزشگاه چزاره بناتی اشاره کرد که حتی از ظرفیت این ورزشگاه نیز بیشتر بود. در دقایقی از جریان مسابقه هم طرفداران ویولا یک صدا با شعار "امضا کن، امضا کن" از لیاییچ درخواست کردند که قرارداد جدید خود را فیورنتینا امضا کند و این ستاره صرب نیز با حرکت دستان خود از آنها تشکر کرد. از جمله بهترین بازیکنان میدان نیز می توان به والرو، خواکین و لیاییچ اشاره کرد که در تمامی دیدار های پیش فصل بهترین های ویولا بودند. در مقابل نیز آلونسو و تومویچ نمایش چندان دلچسبی از خود ارائه نکردند.


ترکیب تیم فیورنتینا در این مسابقه (2-5-3):


نتو (مونوا 46) – کومپر (حجازی 46) – ساویچ (رونکالیا 61) – تومویچ (کاسانی 61) – پاسکوال (آلونسو 46) – آمبروزینی (وچینو 61) – پیزارو (باکیچ 61) – والرو (آکوییلانی 46) – خواکین (کوادرادو 46) – روسی (لیاییچ 46) – گومز (یاکوونکو 61)