اخبار :: اخبار باشگاه

آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس

1286 شماره اطلاع نامه : آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس 1392/05/13 آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس اخبار باشگاه :: اخبار آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس
آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس

آکو خواستار قهرمانی اروپا در ورزشگاه یوونتوس


آلبرتو آکوییلانی هافبک ملی پوش تیم فیورنتینا معتقد است قهرمانی در فوتبال ایتالیا کار بسیار سختی می باشد ولی ابراز امیدواری کرد لیگ اروپا را در ورزشگاه یوونتوس فتح کنند.امروز نوبت آکوییلانی بود که با حضور در سالن کنفرانس مطبوعاتی ورزشگاه چزاره بناتی کمپ موئنا در مورد وضعیت خودش و ویولا صحبت کند. آکو نظرات خود را با تمرینات پیش فصل آغاز کرد:


"ما در یک دوره آماده سازی هستیم و باید خود را آماده شروع رقابت ها کنیم. قطعا من نسبت به سال های قبل تعطیلات و استراحت کمتری داشتم ولی بودن در اینجا با نگاهی به سال گذشته به من اجازه می دهد که به خوبی تمرین کنم. ما فصل بسیار مهمی را پیش رو داریم. خط میانی؟ من، بورخا و پیزارو سه بازیکن کاملا متفاوت هستیم که از ویژگی های خودمان استفاده می کنیم. البته بازیکنان خوب دیگری نیز در ترکیب حضور دارند. اسکودتو؟ این رویای هر کسی است. این جملات خیلی راحت به کار برده می شوند ولی در واقع فتح ایتالیا کار راحتی نیست و هرگز نباید نوسان داشته باشیم. باشگاه خرید های بزرگی داشته و این درست است که هواداران رویا پردازی کنند. تمدید قرارداد لیاییچ؟ به نظر من مشکلی برای تمدید این قرارداد وجود ندارد درست مانند اتفاقی که برای توتی در رم خواهد افتاد."


"من او را خیلی آرام می بینم. این هم دوره ای از زندگی ورزشی او می باشد که یا باید تمدید کرده یا از اینجا برود. شخصا امیدوارم با ما بماند ولی وضعیت او را نیز درک می کنم. من می دانم که او در قلبش خواستار ماندن در فلورانس می باشد. ده روسی؟ من چیزی در این مورد نشنیده ام ولی او اینجا در فلورانس می تواند عملکردی بسیار خوب داشته باشد. مذاکرات به نظر سخت می رسند اما در فوتبال هر اتفاقی امکان پذیر است. لیگ اروپا؟ خیلی خوب است اگر بتوانیم در آن قهرمان شویم. به خصوص در ورزشگاه یوونتوس که برای هواداران احساس بسیار خاصی را ایجاد می کند. شور و نشاط هواداران در یک سال گذشته افزایش پیدا کرده و این نشان دهنده عملکرد خوب تیم ماست. جام جهانی؟ نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. همه چیز به عملکرد من در این تیم بستگی دارد."