اخبار :: اخبار باشگاه

ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا

1293 شماره اطلاع نامه : ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا 1392/05/18 ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا اخبار باشگاه :: اخبار ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا
ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا

ویارئال 2-0 فیورنتینا ؛ شکست تلخ ویولا در اسپانیا


ویارئال 2-0 فیورنتینا


گل ها:

هرنان پرز (30) – پریرا (82)دیدار دوستانه دو تیم ویارئال و فیورنتینا که در ورزشگاه ال مادریگال شهر والنسیا برگزار شد با نتیجه 2-0 به سود تیم میزبان به پایان رسید. بنفش پوشان در این مسابقه بسیار کم تر از حد انتظار نشان دادند.وینچنزو مونتلا در این مسابقه تیمش را بر خلاف تمامی دیدار های قبلی با سیستم 3-3-4 به میدان فرستاده بود که در نیمه اول و با نیمکت نشینی پیزارو کمی سردرگمی و عدم انسجام در حرکات بازیکنان دیده می شد. تیم میزبان نیز از این فرصت استفاده کرده و به طور کامل بازی را در اختیار گرفته بود. برتری زرد پوشان در نیمه اول با یک گل به نتیجه رسیده و هرنان پرز تیمش را پیش انداخت. ویولا نیز چندین بار روی ضربات ایستگاهی و کرنر ها فرصت های خوبی ایجاد کرد ولی در مجموع زیر دریایی های زرد نمایش بهتری داشته و بار ها با حملات خود خط دفاعی فیورنتینا را به دردسر انداختند.


در ابتدای نیمه دوم، دیوید پیزارو به جای مارکو باکیچ وارد میدان شد اما ورود او نیز نتوانست مانع از حاکمیت ویارئال بر میدان مسابقه شود. ماریو گومز هم مانند غریبه ای در مرکز خط حمله فیورنتینا بود که توپ زیادی به او نمی رسید. در یک سوم ابتدایی این نیمه لیاییچ و پاسکوال نیز جای خود را به یاکوونکو و آلونسو دادند. دقایقی بعد هم آمبروزینی، تومویچ و خواکین وارد میدان شده و جریان بازی تقریبا به نفع ویولا تغییر کرد. روسی، ولسکی و حجازی هم به میدان آمدند ولی نتیجه تغییری نکرده و در دقایق پایانی گل دوم ویارئال هم به ثمر رسید. البته تیم میزبان در آخرین دقایق یک بار نیز تیر دروازه را به لرزه در آورد.


از جمله نکات بسیار قابل توجه این دیدار تشویق شدید سه بازیکن سابق ویارئال، والرو، روسی و گومز از سوی هواداران این تیم بود. در پایان بازی هم از روسی تقدیر شده و هدیه ای به رسم یادبود به وی اهدا شد. بهترین بازیکنان فیورنتینا کوادرادو، پیزارو و یاکوونکو بودند و در نقطه مقابل کومپر رونکالیا و باکیچ نمره قبولی نگرفتند. ویولا فردا در والنسیا به تمرین خواهد پرداخت تا برای بازی 3 روز آینده مقابل اسپورتینگ آماده شود.


ترکیب تیم فیورنتینا در این دیدار (3-3-4)


نتو – رونکالیا – ساویچ – کومپر – پاسکوال – آکوییلانی – باکیچ – والرو – کوادرادو – لیاییچ – گومز


بازیکنان ورودی به زمین: پیزارو – یاکوونکو – آلونسو – آمبروزینی – تومویچ – خواکین – روسی – ولسکی - حجازی