اخبار :: اخبار باشگاه

تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم

1294 شماره اطلاع نامه : تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم 1392/05/18 تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم اخبار باشگاه :: اخبار تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم
تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم

تمرکز و آمادگی لازم را نداشتیم


وینچنزو مونتلا مربی جوان فیورنتینا دلیل شکست تیمش در دیدار دوستانه مقابل ویارئال اسپانیا را نداشتن تمرکز لازم و عدم آمادگی مناسب برای چنین مسابقاتی اعلام کرده است.ویولا شب گذشته در ورزشگاه ال مادریگال شهر والنسیا در مقابل میزبان خود ویارئال با دو گل تن به شکست داد (متن خبر اینجا) ولی مونتلا معتقد است این شکست درس های زیادی را برای آنها به ارمغان خواهد آورد:


"خبر خوب این است که این نتیجه در یک بازی دوستانه رقم خورد (باخنده). ما هنوز کار های زیادی برای انجام دادن داریم و برای چنین مسابقاتی کاملا آماده نیستیم. خیلی دویدیم ولی نه در قالب یک تیم چون تمرکز لازم را نداشتیم. این شکست برای ما درس هایی را خواهد داشت و فکر نمی کنم که ویارئال در تمرینات آماده سازی از ما جلو تر باشد. نتو؟ با وجود برخی اشتباهات خیلی کوچکی که داشت بازی خوبی را به نمایش گذاشت و یک عکس العمل فوق العاده نیز انجام داد. حالا باید به بازی مقابل اسپورتینگ نگاه کنیم و برای این چنین مسابقاتی آماده تر شویم چون رقیبانی در سطح بالا داریم. در نیمه دوم با ورود پیزارو کمی تمرکز و اطمینان بیشتر در زمین داشتیم. باکیچ؟ او آینده تیم ماست و امشب در حالی که خط مانی تحت فشار قرار داشت، در پست غیر تخصصی خودش به میدان رفته بود. نمایش او در این بازی چیزی را مشخص نمی کند ولی باید پیشرفت کند."