اخبار :: اخبار باشگاه

با قرعه سختی روبرو شدیم

1296 شماره اطلاع نامه : با قرعه سختی روبرو شدیم 1392/05/18 با قرعه سختی روبرو شدیم اخبار باشگاه :: اخبار با قرعه سختی روبرو شدیم
با قرعه سختی روبرو شدیم

با قرعه سختی روبرو شدیم


وینچنزو مونتلا و ساندرو منکوچی از تیم گراس هاپرز به عنوان رقیبی "سخت" برای ویولا در راه رسیدن به مرحله گروهی لیگ اروپا نام برده اند.ساعتی پیش در شهر نیون قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا برگزار شده و طی آن مشخص شد که تیم فیورنتینا باید برای رسیدن به مرحله گروهی لیگ اروپا در دو بازی رفت و برگشت مقابل تیم گراهس هاپرز سوییس قرار بگیرد.


وینچنزو مونتلا: "با تیمی روبرو خواهیم شد که تجربه خوبی در رقابت های اروپایی داشته و در اندازه این مسابقات می باشد. آنها چندین بازی رسمی را برگزار کرده و به اینجا رسیده اند و مشخصا از نگاه فنی از جمله سخت ترین قرعه های ممکن به شمار می آمدند. نکته مثبت، سفر کوتاهی است که به سوییس خواهیم داشت و می توانیم پس از بازی روز پنج شنبه به خوبی استراحت کرده و آماده شویم."


ساندرو منکوچی: "سخت ترین رقیبی بود که احتمال داشت با آن روبرو شویم. فصل آنها شروع شده و آمادگی خوبی دارند ولی ما باید با آرامش و خونسری به کار خود ادامه دهیم. من مطمئن هستم که مربی تیم ما می تواند ما را از این آزمایش سربلند بیرون آورد. تیم گراس هاپرز شایسته احترام است ولی بازی برگشت در خانه به سود ما خواهد بود. فیورنتینا باید در اروپا بماند. بازار؟ تیم ما ترکیب کاملی دارد و این را مدیون عملکرد مدیران خود هستیم. نباید لیگ اروپا را دست کم بگیریم اما به عنوان یک هوادار باید اعلام کنم قهرمانی اروپا در تورین بهترین اتفاق ممکن است."


مارکو دی جنارو مدیر ورزشی تیم چیاسو یکی از تیم های حاضر در لیگ سوییس هم در مورد تیم گراس هاپرز این چنین گفته است: "این تیم بسیار جوان و سریع می باشد که علاقه زیادی به بازی از جناحین با تکیه بر سرعت بازیکنان جوان خود دارد. آنها دو عنصر کلیدی خود را در تابستان از دست داده اند ولی باید از هایرویچ ترسید چون حرکات او لب خط فوق العاده خوب است. البته فیورنتینا مشکل خاصی برای رد شدن از این مرحله نخواهد داشت ولی گراس هاپرز در فرم بهتری قرار دارد چون 6 بازی رسمی تا اینجا انجام داده اند. ورزشگاه این تیم همیشه در حد 7 هزار نفر پر می شود ولی برای بازی با فیورنتینا بدون شک مملو از تماشاگر خواهد شد."