اخبار :: اخبار باشگاه

باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست

1300 شماره اطلاع نامه : باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست 1392/05/21 باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست اخبار باشگاه :: اخبار باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست
باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست

باید از نظر ذهنی تقویت شویم ؛ خرید سزار امکان پذیر نیست


وینچنزو مونتلا بار دیگر ضعف جسمانی و آماده نبودن بازیکنانش را دلیل دومین شکست پیاپی در بازی های دوستانه دانسته است. دانیله پراده هم مدعی شده انتقال سزار به فلورانس امکان پذیر نمی باشد.تیم فیورنتینا که چند روز پیش مقابل ویارئال با دو گل شکست خورده بود، شب گذشته نیز در برابر اسپورتینگ لیسبون با 3 گل تن به شکست داد. مونتلا از نتایج بدست آمده احساس خطر نمی کند ولی معتقد است تیمش هنوز به کار بیشتر نیاز دارد:


"ما هنوز از نظر زمان بندی انجام شده در حال آماده سازی بدنی بازیکنان هستیم ولی از لحاظ وضعیت روحی و ذهنی یک گام به عقب بازگشتیم. هنوز به کار بیشتر نیاز داریم چون دریافت حداقل دو گل در این بازی ها اصلا چیز خوبی نیست. البته هنوز اتفاق بدی رخ نداده و شاید در برنامه ریزی خود دچار اشتباه شده بودیم. شاید هم دوران اردوی تدارکاتی بیش از حد به طول انجامید. دروازه بان؟ ما هنوز مونوا را در یک بازی رسمی ندیده بودیم چون اخیرا مصدوم شده بود. گومز؟ از جمله بازیکنانی است که به حمایت تیم نیاز دارد و باید توپ بیشتری را درون محوطه جریمه به او برسانیم. کوادرادو و خواکین؟ سعی کردم حضور همزمان آنها در زمین را تست کنم و مطمئنا آنها می توانند در کنار هم بازی کنند. اسپورتینگ؟ یک تیم فوق العاده که با سرعت زیاد فوتبال بازی می کند."


دانیله پراده نیز پس از این دیدار صحبت هایی را مطرح کرده است: "10 روز فرصت داریم تا بازیکنان را پیش از بازی در اروپا از نظر روانی آماده کنیم. بازی دوستانه دیگر؟ نیازی به آن نیست و فقط باید روی وضعیت ذهنی بازیکنان کار کنیم. شاید دوران آماده سازی پیش فصل خیلی زیاد طول کشید ولی این کاری بود که در بلند مدت جواب خوبی خواهد داد. ژولیو سزار؟ ما می توانیم این معامله را منتفی کنیم چون این انتقال امکان پذیر نمی باشد. ما دو دروازه بان داریم از آنها راضی هستیم. ترکیب خوبی را داریم و این بازیکنان باید جواب خواسته های ما را به خوبی بدهند. لیاییچ؟ چنین مسائلی در زمان 2 دقیقه قابل حل شدن می باشند."