اخبار :: اخبار باشگاه

درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید

1310 شماره اطلاع نامه : درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید 1392/05/27 درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید اخبار باشگاه :: اخبار درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید
درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید

درخواست منکوچی از هواداران ؛ برای حمایت ویولا به زوریخ سفر کنید


ساندرو منکوچی سخنگو و مسئول اجرایی باشگاه فیورنتینا از هواداران این تیم درخواست کرده تا در هر دو بازی مقابل گراس هاپر در سوییس و ایتالیا از ویولا حمایت کنند.منکوچی در مصاحبه با RTV38 مدعی شد که طرفداران ویولا تمامی 300 صندلی در نظر گرفته شده برای آنها در ورزشگاه شهر زوریخ را پر خواهند کرد:


"ما در هر دو بازی رفت و برگشت مقابل گراس هاپر به حمایت هوادارانمان نیاز داریم. مردم می توانند حتی با ماشین های شخصی خود به زوریخ سفر کرده و ما را همراهی کنند. من فکر می کنم تعداد زیادی از طرفداران خود را در آنجا ببینیم. مسئولین باشگاه گراس هاپر متعجب شدند وقتی که به آنها گفتیم هوادران ما تمامی 3000 بلیط در نظر گرفته شده برای آنها در این بازی را خریداری خواهند کرد. ما کامل آماده ایم و هواداران نیز در کنار ما هستند. بازگشت به اروپا؟ در نیون (محل قرعه کشی رقابت های اروپایی) همه از حضور فیورنتینا در اروپا خوشحال بودند. تیمی مانند ویولا باید همیشه در اروپا باشد. نمی خواهیم کسی را دست کم بگیریم ولی کار خود را با گراس هاپر شروع می کنیم."