اخبار :: اخبار باشگاه

جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا

1314 شماره اطلاع نامه : جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا 1392/05/30 جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا اخبار باشگاه :: اخبار جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا
جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا

جشن بزرگ فیورنتینا در آرتمیو فرانکی ؛ اعلام رسمی تمدید قرارداد مونتلا


جشن بزرگ فلورانس و مراسم معارفه تیم جدید فیورنتینا با حضور مدیران، مربیان و بازیکنان ویولا امشب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی و در مقابل دیدگان بیش از 20 هزار نفر برگزار شد.بر اساس برنامه ریزی مسئولان باشگاه فیورنتینا، امروز سه شنبه جشنی بزرگ در آرتمیو فرانکی برگزار شد تا پیمانی مجدد بین تیم و هواداران شکل بگیرد. باشگاه برنامه های ویژه ای برای هواداران داشت ولی بیش از هر چیز، رونمایی از سکو های جدید آرتمیو فرانکی که به رنگ بنفش بوده و طرح لوگوی باشگاه را در خود دارد، هواداران را به وجد آورده بود. از دیگر نکات جالب امشب می توان به هو شدن لیاییچ، وارگاس و اولیورا از سوی برخی هواداران و درخواست آنها از پراده برای خرید یک دروازه بان جدید اشاره کرد.


در این مراسم غیر از اعضای کادر فنی و بازیکنان، روسای باشگاه از جمله آندره آ دلاواله، ساندرو منکوچی و جانلوکا بایزی نیز حضور داشتند. وینچنزو مونتلا، جوزپه روسی، بورخا والرو و ماریو گومز نیز صحبت هایی را انجام دادند که به اختصار به آن ها اشاره خواهیم کرد:


وینچنزو مونتلا: "امروز ما خبر تمدید قرارداد را به طور رسمی اعلام خواهیم کرد ولی من از هفته ها پیش با باشگاه توافق کرده بودم. از هواداران به دلیل چنین استقبال و اشتیاقی واقعا تشکر می کنم. ما نباید در فکر موفقیت گذشت خودمان بمانیم چون فصل به مرابت سخت تری را پیش رو داریم."


جوزپه روسی: "من تا آخرین حد ممکن تمرین می کنم تا در آغاز فصل جدید به آمادگی 100% برسم."


بورخا والرو: "من عاشق این مردم هستم. پسرم؟ امیدوارم به مردی بزرگ تبدیل شود."


ماریو گومز: "امیدوارم که روز های مهمی را در طول فصل داشته باشیم. از بودن در اینجا خیلی خوشحالم و باید بهترین نمایش خود را داشته باشیم."