اخبار :: اخبار باشگاه

هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید

1318 شماره اطلاع نامه : هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید 1392/05/30 هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید اخبار باشگاه :: اخبار هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید
هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید

هشدار مونتلا به بازیکنانش، گراس هاپر را دست کم نگیرید


وینچنزو مونتلا به بازیکنانش هشدار داد که هرگز نباید تیم گراس هاپر را دست کم بگیرند و تاکید کرده که برای شکست آنها به یک "فیورنتینای عالی" نیاز است.فردا شب در دور رفت مرحله مقدماتی لیگ اروپا تیم فیورنتینا در خانه تیم گراس هاپر سوییس به میدان خواهد رفت. مونتلا مربی تیم فیورنتینا نیز امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی صحبت های خود را انجام داده است:


"گراس هاپر تیم بسیار منسجمی می باشد و به یک فیورنتینای عالی برای موفقیت در این بازی نیاز داریم. غیبت پیزارو؟ او یک بازیکن مهم برای تیم ما می باشد، همانطور که سایرین اهمیت خود را برای ما نشان داده اند. ما بازیکنان دیگری با ویژگی های متفاوت داریم که می توانند جای خالی او را پر کنند. گومز؟ او نیز اهمیت فراوانی دارد ولی هنوز نیاز داریم تا او را در بهترین فرم خود ببینیم. من فکر می کنم او در کنار تیم بسیار بهتر از این می تواند کار کند. لیاییچ؟ او را آرام می بینم حتی اگر از شایعات تاثیر گرفته باشد. او بازیکن جوانی است و تصمیمات من به نوعی اتخاذ می شوند که در حال حاضر برای تیم بهتر باشد. دروازه بان ها؟ نتو و مونوا را در اختیار داریم و از حالا می دانم که چه کسی درون دروازه خواهد ایستاد. تیم در حال حاضر وضعیت تاکتیکی بهتری نسبت به وضعیت فیزیکی خود دارد."


"من امیدوارم نتیجه لازم را کسب کنیم چون این بازی به اندازه تلاش یک فصل ارزش دارد. من نمی خواهم فشار را بر تیم افزایش بدهم چون در مقابل تیمی قرار می گیریم که هرگز نباید دست کم گرفته شود. بازی های دوستانه؟ مدت تمرینات طولانی شده بود و اشتباهات بچگانه زیادی را داشتیم اما حالا هواداران مانند همیشه به ما نشاط زیادی خواهند داد. روسی؟ مطمئنا او هنوز در بهترین شرایط خود قرار ندارد ولی از لحاظ بدنی پیشرفت کرده است. یک بازیکنی که برای 2 سال فوتبال بازی نکرده به عقلانیت و تجربه زیادی نیاز دارد و اینکه چه چیزی در سر او می گذرد مهم می باشد. آمبروزینی؟ او هم در جلوی مدافعین و هم در پستی تهاجمی تر می تواند بازی کند. آکوییلانی و بورخا نیز فضای کناری را پر می کنند و مکمل های خوبی برای هم هستند."