اخبار :: اخبار باشگاه

از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم

1329 شماره اطلاع نامه : از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم 1392/06/03 از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم اخبار باشگاه :: اخبار از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم
از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم

از وضعیت لیاییچ خسته شده ام ؛ در مورد پیزارو ریسک نمی کنم


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار با تیم سابقش کاتانیا از بازیکنان ویولا خواسته که فقط به این بازی فکر کنند و توجهی به دیدار برگشت با گراس هاپر نداشته باشند.دو تیم فیورنتینا و کاتانیا فردا شب در اولین دیدار خود در رقابت های فصل جدید سری آ در ورزشگاه آرتمیو فرانکی شهر فلورانس به میدان خواهند رفت. وینچنزو مونتلا از بازیکنانش درخواست داشته تمرکز لازم برای این بازی را داشته باشند:


"غیبت پیزارو؟ ما ارزش های این بازیکن در ترکیب تیم را به خوبی می دانیم و واقعا جانشینی مناسب با ویژگی های وی در تیم وجود ندارد. با این حال هرگز نمی توانیم در مورد سلامتی این بازیکن ریسک کنیم. لیاییچ؟ از این وضعیت خسته شده ام، او شایستگی های خود را در فصل گذشته به اثبات رساند ولی من نه علاقه و نه زمان لازم را برای صبر کردن بیش از این دارم. اجازه بدهید هواداران کار خود را انجام بدهند، من فکر نمی کنم اعتراضات آنها به بازیکن تاثیری روی وی داشته باشد. کاتانیا؟ آنها شگفتی ساز دور گذشته بودند. آنها تغییرات کمی داشتند و حتی جای خالی لودی را نیز با بازیکنان خوبی پر کرده اند. بازیکنان باید فقط به این بازی فکر کنند نه دیدار برگشت با گراس هاپر."


"بازار؟ من همیشه بهترین ها را انتظار دارم. از لحاظ تعداد و کیفیت باید بازیکنان مناسب داشته باشیم چون بازی های فراوانی را پیش رو داریم. ضمن اینکه پیزارو فصل گذشته در تیم ملی هم حضور نداشت. ایلیچیچ و خواکین می توانند به عنوان یک مهاجم دوم نیز بازی کنند. آنته ربیچ؟ مهاجم فوق العاده ایست و می تواند به یک بازیکن بزرگ تبدیل شود ولی من ترجیح می دهم این سرمایه در پست های دیگری هزینه شود، نه در خط حمله. زوج روسی-گومز؟ آنها در حال رسیدن به فرم اصلی خود می باشند ولی با این بسیار خوب کار می کنند و درک خوبی از هم دیگر پیدا کرده اند. لوکا تونی؟ برای او خوشحالم که دو گل زیبا را مقابل میلان به ثمر رساند. او اگر تداوم در بازی داشته باشد و انگیزه لازم را پیدا کند می توانند عملکردی عالی داشته باشد ولی در تیم ما نیمکت نشین گومز می شد."


"کوادرادو؟ پیشرفت زیادی داشته است. در گل دریافتی در زوریخ بازیکنان زیادی مقصر بودند. نتو؟ همانند مونوا، از او هم راضی هستم. ایلیچیچ؟ در حال آماده شدن است، او توانایی های زیادی دارد. در بهترین فرم خود نیست ولی قابل استفاده است. اهداف باشگاه؟ باشگاه از من خواسته که عملکردی مشابه فصل گذشته داشته و به اروپا صعود کنیم. البته ما هنوز به لیگ اروپا صعود نکرده ایم. به هر حال نیاز به پیشرفت بیشتر داریم. من فکر می کنم تیم سال گذشته حتی بدون کسب جام هم یک برنده بود، من که شخصا از تیم لذت بردم."