اخبار :: اخبار باشگاه

نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم

1332 شماره اطلاع نامه : نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم 1392/06/05 نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم اخبار باشگاه :: اخبار نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم
نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم

نمایش بسیار زیبایی را ارائه کردیم


اولین بازی فصل فیورنتینا از نظر وینچنزو مونتلا "بسیار زیبا" بوده و ارائه نمایشی بهتر از سال گذشته تقریبا "غیر قابل تصور" می باشد.تیم فیورنتینا در اولین دیدار فصل جدید سری آ در خانه با نتیجه 2-1 تیم کاتانیا را شکست داد تا شروع خوبی در این فصل داشته باشد. مونتلا نیز عملکرد بازیکنانش در این مسابقه را ستود:


"ما نمایش واقعا زیبا و فوق العاده ای داشتیم و فقط در دقایق پایانی بازی کمی از لحاظ بدنی دچار ضعف شدیم ولی در مجموع از تلاش بازیکنانم راضی هستم. فصل گذشته فوتبالی عالی را به نمایش گذاشتیم و تقریبا غیر قابل تصور است که بهتر از سال گذشته باشیم. فقط می خواهیم تمرکز بیشتری نسبت به فصل پیش داشته باشیم. زوج روسی-گومز؟ گومز برای ما اهمیت زیادی دارد ولی امیدوارم در بازی های بعدی چنین اشتباهاتی را مرتکب نشود. مطمئن نیستم که روسی از لحاظ شرایط بدنی، توانایی بازی کردن در همه بازی ها را داشته باشد ولی خوشحالم که این دو نفر به هماهنگی بسیار خوبی با هم دست پیدا کرده اند. ایلیچیچ؟ پست اصلی او بازی پشت سر مهاجم است ولی ما می توانیم در جاهای زیادی از او استفاده کنیم."


"لیاییچ؟ او همیشه با وجود شایعات رفتار مناسبی داشته ولی وضعیت او مشخص نیست، به همین از ترکیب کنار گذاشته شد. باشگاه هرگز هیچ چیز را به بازیکنان تحمیل نمی کند. نتو؟ باید از تمامی مردم برای حمایتشان از نتو تشکر کنم و امیدوارم این تشویق ها تا پایان فصل ادامه داشته باشد. هر کس می تواند اشتباه داشته باشد اما مهم ترین مسئله این است که در مجموع عملکرد یک بازیکن را بررسی کنیم. من امشب نکات مثبت زیادی در بازی او دیدم، به خصوص در مقابل شوت برجسیو که به خوبی ایستادگی کرد. اشتباهات پیزارو؟ او گاهی اوقات توپ را بیشتر از حد نگه می دارد ولی این فقط اشتباه او نیست، بازیکنان دیگر نیز فضای لازم را برایش ایجاد نمی کنند."