اخبار :: اخبار باشگاه

به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد

1333 شماره اطلاع نامه : به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد 1392/06/05 به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد اخبار باشگاه :: اخبار به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد
به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد

به بازیکنی بهتر تبدیل خواهم شد


جوزپه روسی قهرمان شب گذشته فلورانس که بازگشتی با شکوه به میادین فوتبال داشته است مدعی شده حضور در جام جهانی رویایی برای او می باشد. پپیتو تصمیم دارد به سطحی بالاتر از دوران پیش از مصدومیت خود برسد.آخرین گل رسمی پپیتو روسی 695 روز پیش و با پیراهن تیم ویارئال اسپانیا به دست آمده بود ولی این بازیکن موفق شد در اولین دیدار فصل جدید سری آ برای ویولا گلزنی کند:


"برای گلزنی و پیروزی خوشحال هستم. مقابل یک تیم بسیار خوب کمی دچار دردسر نیز شدیم ولی در مجموع راضی هستیم. این یک شب زیبا برای من بود. خانواده من در میان تماشاگران بودند و این موضوع من را خوشحال کرده بود. تقریبا 2 تا 3 ماه از دوران ریکاوری خود را نزدیک آنها بودم که برای من موثر بود. از اعتماد پراندلی به خودم خوشحالم و حضور در جام جهانی رویای من است. هر یکشنبه سعی می کنم پیشرفت کرده و به 100% آمادگی برسم. می خواهم بهتر از دوران قبل از مصدومیت باشم. در مورد اسکودتو فکر نمی کنم و هر زمان به یک بازی فقط فکر خواهیم کرد. حالا باید آماده دیدار با گراس هاپر باشیم. لیاییچ؟ مشکل او با باشگاه می باشد و خودشان باید در این مورد تصمیم گیری کنند."


دیوید پیزارو و خوان کوادرادو دو تن از دیگر ستارگان ویولا در بازی شب گذشته صحبت های زیر را مطرح کرده اند:


دیوید پیزارو: "لیاییچ؟ برای او متاسفم، چون بازیکن بسیار خوبی است. بازیکن محبوبی در جمع ما بود اما این وضعیت به او ضربه زده است. ما به او گفتیم که رشد خود را در همین جا ادامه دهد ولی هر کسی باید برای خودش تصمیم بگیرد. ما در فصل پیش شایسته لیگ قهرمانان بودیم. در تعطیلات تلفن همراه نمی برم چون هزینه تماس های خارجی بسیار زیاد است. جانشین؟ بازیکنان زیادی از جمله باکیچ اینجا هستند. گل دریافتی؟ من مسئولیت آن را بر عهده می گیرم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد."


خوان کوادرادو: "از این سه امتیاز خوشحال هستم چون شروع فصل با پیروزی بسیار مهم است. من پیشرفت کرده ام و تلاش می کنم در کار های تدافعی نیز بهتر شوم. اگز بتوانیم نمایشی مانند چیزی که امشب انجام دادیم را هر هفته اجرا کنیم، می توانیم در جمع سه تیم بالای جدول قرار بگیریم."