اخبار :: اخبار باشگاه

فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود

1336 شماره اطلاع نامه : فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود 1392/06/06 فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود اخبار باشگاه :: اخبار فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود
فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود

فروش لیاییچ اجتناب ناپذیر بود


وینچنزو مونتلا معتقد است فروش آدم لیاییچ اجتناب ناپذیر بوده و باید به تصمیم این بازیکن احترام گذاشت. مربی جوان ویولا فقط به صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا فکر می کند.تیم فیورنتینا فردا شب در فلورانس میزبان گراس هاپر می باشد تا تیم برنده در نهایت به مرحله گروهی لیگ اروپا صعود کند:


"ما در حال حاضر فقط به همین دیدار فکر کرده و پیش از هر چیز می خواهیم به دور بعدی صعود کنیم. گراس هاپر نشان داده که در خارج از خانه حتی بهتر نیز بازی می کند و دیداری تاکتیکی خواهیم داشت. دو مسابقه قبلی را نتیجه گرفتیم ولی در این دیدار خاص باید بیشتر از زیبا بازی کردن به تمرکز بالاتر توجه داشته باشیم. جانشین پیزارو؟ فکر می کنم بازیکنان خیلی کمی با ویژگی ها و مشخصاتی شبیه به پیزارو وجود داشته باشند ولی ما باید یک چنین بازیکن را پیدا کنیم. ایلیچیچ؟ او هنوز به آمادگی کامل نرسیده و توانایی های بی حدی دارد. ماتی؟ هم از نظر بدنی و هم از نظر ذهنی کاملا آماده بوده و حتی می تواند از اولین دقیقه به میدان برود."


"لیاییچ؟ این یک فروش اجتناب ناپذیر برای ما بود. ما باید درک کنیم که این اتفاق خواسته بازیکن بود. من برای او ناراحتم چون بازیکن بسیار مهمی برای تیم ما بود ولی باید به تصمیمش احترام گذاشته شود. من توجهی به جاه طلبی های او ندارم، باشگاه به او یک قرارداد بلند مدت را پیشنهاد داد ولی آن را رد کرد. حالا دیگر به بازیکنانی که در ترکیب داریم فکر خواهیم کرد. ما می خواهیم به بهترین حالت ممکن در سه جامی که در آنها حضور داریم برسیم."