اخبار :: اخبار باشگاه

از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم

1342 شماره اطلاع نامه : از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم 1392/06/08 از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم اخبار باشگاه :: اخبار از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم
از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم

از قرعه راضی هستم ؛ به نتو و گومز اعتماد کامل داریم


آندره آ دلاواله رییس باشگاه فیورنتینا که برای قرعه کشی رقابت های لیگ اروپا در مونته کارلو حضور داشت، گروه ویولا را مناسب می داند. او همچنین بار دیگر اعلام کرده که باشگاه به نتو و گومز اعتماد کامل دارد.امروز در مونته کارلو، قرعه کشی لیگ اروپا انجا شد و آندره آ دلاواله به همراه ساندرو منکوچی به عنوان نمایندگان ویولا حضور داشتند. دلاواله پس از این مراسم ملاقاتی کوتاه را با رییس یوفا، میشل پلاتینی برگزار کرده و سپس با شبکه اسکای یک مصاحبه را انجام داد:


"فکر می کنم قرعه خوبی برای ما رقم خورده باشد. از نظر من تیم گراس هاپر که شب گذشته درس خوبی به ما داد از هم گروهی هایمان قدرتمند تر است. 5 سال پیش ما تا نیمه نهایی این جام صعود کردیم و حالا نیز تیمی داریم که عمکلرد خوبی خواهد داشت. دیدار با پلاتینی؟ صحبت کوتاهی با پلاتینی در مورد فوتبال ایتالیا داشتیم و قرار شد که اگر فیورنتینا به همین شکل به راه خود ادامه دهد او را برای یکی از دیدار ها به فلورانس دعوت کنیم. نتو؟ همانطور که مونتلا نیز گفت، او دروازه بان تیم ماست و قصد تغییر نداریم. ضمن اینکه دروازه بان دوم خوبی نیز در اختیار داریم. نتو جوان است و فقط به اندکی زمان و آرامش نیاز دارد. همه ما از توانایی های او مطلع بوده و به او اعتماد کامل داریم. گومز؟ او فقط از گل نزدن ناراحت است ولی عصبانی نیست. او در این هفته ها آماده نیست ولی به کمک هم تیمی هایش نیاز دارد تا به فرم خود بازگردد."