اخبار :: اخبار باشگاه

انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند

1347 شماره اطلاع نامه : انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند 1392/06/09 انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند اخبار باشگاه :: اخبار انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند
انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند

انتظارات از ما بسیار زیاد است ؛ گومز و نتو مشکل تیم نیستند


وینچنزو مونتلا مربی تیم فیورنتینا در آستانه دیدار تیمش مقابل جنوا در هفته دوم رقابت های سری آ مدعی شد ماریو گومز و نتو مشکل این تیم نبوده و به آنها اعتماد کامل دارد.دو تیم جنوا و فیورنتینا فردا شب در ورزشگاه لوییجی فراریس شهر جنوا به مصاف یکدیگر می روند. وینچنزو مونتلا معتقد است عملکرد درخشان تیمش در فصل گذشته انتظارات را از آنها بالا برده و کار را برایشان سخت کرده است:


"بازی با جنوا؟ ما نیاز داریم که از لحاظ روانی دوباره آماده شویم. می توان بازی ها را با تجربه بیشتر به پیروزی رساند و نیاز به این دارد که در مواقع حساس آماده باشیم. جنوا به شدت از کناره ها حمله می کند و در مرکز زمین نیز بازیکنانی چون کوچکا و لودی را دارد. در خط حمله نیز جیلاردینو را دارند و مربی جوانی چون فابیو لیورانی آنها را هدایت می کند. من 99 بازی روی نیمکت مربیگری بودم و درس های زیادی از شکست ها گرفته ام ولی احساس می کنم هنوز بعضی اوقات در انتخاب بهترین ترکیب برای مسابقات مشکل دارم. تیم وضعیت خوبی دارد و ما نیز تمرین های جسمی و روحی مناسبی دادیم تا بازیکنان در فرم خوبی قرار بگیرند. گومز؟ من می دانم که همیشه برای یک مهاجم وقتی تیم خود را عوض می کند سخت است که خیلی زود به گل برسد چون علاقه دارد برای اثبات خود در کار تیمی شرکت کند. گومز مشکل تیم ما نیست و من نیز در مورد او نگران نیستم چون فقط 3 بازی را انجام داده ایم."


"نتو؟ او باید نشان بدهد قدرتمند تر از چیزی است که در موردش گفته می شود. اگر او گلی مانند گل شب گذشته مانوئل نویر دریافت می کرد همه از او انتقاد می کردند ولی من و باشگاه به نتو اعتماد کامل داریم. شکست های اخیر؟ این اشتباه کسی نبود. همه فکر می کنند که این تیم باید به همان روند پیروزی ها و بازی های درخشان فصل پیش ادامه دهد اما این طور نیست. ما تیم جدیدی داریم که البته بهتر از سال گذشته شده است ولی باید صبور باشیم و از فوتبال خود لذت ببریم. کوادرادو؟ او هنوز ههم عالی است اما کمی خستگی دارد و نمی دانم که ارزش ریسک کردن را دارد یا نه. ساویچ؟ شروع سختی داشته ولی من به او علاقه زیادی دارم و در حال رسیدن به فرم مطلوب خود می باشد. روسی؟ از اولین روز تمرینات حتی یک جلسه تمرینی را نیز از دست نداده است ولی نیاز به تدام بیشتر دارد. من نیز در حال حاضر کم تر از او انتظار دارم تا به شرایط خوبی برسد."