اخبار :: اخبار باشگاه

رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس

1355 شماره اطلاع نامه : رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس 1392/06/13 رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس اخبار باشگاه :: اخبار رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس
رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس

رضایت وارگاس و ایلیچیچ از حضور در فلورانس


خوان مانوئل وارگاس و یوزیپ ایلیچیچ دو بازیکن تیم فیورنتینا از بودن در فلورانس احساس رضایت می کنند. وارگاس امیدوار به درخششی مجدد بوده و ایلیچیچ به دنبال جایگاهی ثابت می باشد.وارگاس و ایلیچیچ داستانی متفاوت در تابستان داشتند. هافبک اهل پرو پس از مدت ها شایعه در مورد خروج از باشگاه، سرانجام در ویولا ماندنی شد. اما چپ پای سابق پالرمو بازیکنی جدید برای فیورنتینا محسوب می شود. با این حال هر دو نفر در ترکیب تیم مونتلا برای این فصل حضور داشته و از بودن در فلورانس احساس خوشحالی و رضایت می کنند:


خوان وارگاس: "از ماندن در فلورانس خوشحال هستم، آنها من را می خواستند و من نیز از این موضوع راضی هستم. من نمی دانم که چه جایگاهی در تیم خواهم داشت ولی می دانم که در بهترین فرم قرار ندارم. با این حال هر موقع که فرصت بازی پیدا کنم با 100 % توان برای تیم به میدان خواهم رفت و در غیر این صورت، هم تیمی های خود را از روی نیمکت حمایت خواهم کرد. تیم ملی؟ ماکاریان (مربی تیم ملی شیلی) به خوبی می داند که من همه توانم را برای تیم به کار خواهم گرفت، به همین دلیل با وجود نا آمادگی، من را دعوت می کند."


یوزیپ ایلیچیچ: "من تمریناتم را کمی دیر تر از سایرین شروع کردم به همین دلیل به مدتی زمان برای رسیدن به فرم اصلی خود نیاز دارم. با این وجود تمرینات خوبی داشته و برنامه مشخصی دارم. بازی کردن یا نکردن من برای تیم فقط به خودم و نوع عملکردم بستگی دارد ولی از رقابت در این تیم ترسی ندارم. من در فلورانس احساس می کنم در خانه هستم."