اخبار :: اخبار باشگاه

رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا

1357 شماره اطلاع نامه : رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا 1392/06/15 رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا اخبار باشگاه :: اخبار رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا
رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا

رد پیشنهاد رئال برای پیوستن به فیورنتینا


ماریو گومز مهاجم گلزن تیم فیورنتینا مدعی شده پیشنهاد تیم رئال مادرید را برای پیوستن به باشگاه فیورنتینا رد کرده است. این ستاره آلمانی حضور در فلورانس را انتخاب درستی می داند.گومز 28 ساله که با مبلغ 15.5 میلیون از بایرن به ویولا منتقل شد، تدام بازی را به فتح جام به همراه نیمکت نشینی ترجیح می دهد. وی در مصاحبه ای کوتاه با روزنامه کیکر چاپ آلمان مطالب زیر را بیان کرده است:


"این درست است که کارلو آنچلوتی مربی تیم رئال مادرید نسبت به جذب من علاقه مند بود و من نیز از این موضوع واقعا خوشحال شده و به آن افتخار کردم چون تمامی اعضای خانواده من طرفدار رئال هستند. اما از آنها تشکر کرده و به وکیل خود گفتم که من فقط فیورنتینا را می خواهم. پس از صحبت با مسئولان فیورنتینا و مطلع شدن از پروژه آنها، مطمئن شدم که فلورانس جای ایده آلی برای من می باشد. وضعیت من کاملا مشخص بود، من می خواستم بار دیگر یک بازیکن ثابت باشم تا اینکه فقط نیمی از بازی ها را به میدان رفته و حتی جام های زیادی کسب کنم. من می خواهم همیشه و در همه بازی های لیگ و لیگ اروپا به میدان بروم."