اخبار :: اخبار باشگاه

احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد

1359 شماره اطلاع نامه : احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد 1392/06/16 احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد اخبار باشگاه :: اخبار احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد
احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد

احمد حجازی 6 ماه خانه نشین شد ؛ ساویچ مشکلی ندارد


احمد حجازی مدافع 22 ساله تیم فیورنتینا در تمرینات روز گذشته ویولا دچار مصدومیت شده و بنا بر اعلام باشگاه به مدت 6 ماه خانه نشین خواهد شد. خبر مصدومیت استفان ساویچ نیز تکذیب شده است.در حالی که بازیکنان ملی پوش به اردوی تیم های خود رفته اند، تمرینات باشگاهی دنبال می شود و بازیکنان فیورنتینا نیز زیر نظر مونتلا به کار ادامه می دهند. اما تمرینات روز گذشته با خبر بدی برای هواداران همراه بود. احمد حجازی که تنها چند روز پیش از یک مصدومیت چند هفته ای رهایی پیدا کرده بود، بار دیگر دچار آسیب دیدگی از ناحیه رباط پای راست خود شده و به گفته دکتر پائولو مانتی، به دلیل نیاز به جراحی چیزی در حدود 6 ماه خانه نشین خواهد شد. این بازیکن مصری فصل گذشته نیز چنین مصدومیتی را پشت سرگذاشته بود.


اما شب گذشته خبری نیز در مورد مصدومیت استفان ساویچ در اردوی تیم ملی مونته نگرو منتشر شد. ابتدا گفته می شد این بازیکن به 2 تا 3 هفته زمان برای بهبودی نیاز دارد ولی ساعاتی پس از اعلام این خبر، ساویچ در تساوی 1-1 با لهستان از ابتدا برای تیم ملی کشورش به میدان رفت تا به تمامی شایعات در مورد آسیب دیدگی اش پایان دهد. دیگر اینکه خوان کوادرادو نیز با اتمام مصدومیت در بازی تیم ملی کلمبیا، یک نیمه به میدان رفت ولی وضعیت ماتی فرناندز هنوز نامشخص می باشد.